31.  3.  2011    Vyzkoušejte  |  Internet

Akční ceny: Najděte si slevu přímo na mapě

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Portál Akční ceny představil novinku v podobě zobrazení jednotlivých slev a nabídek akčního zboží přímo na mapě. Můžete si tak vyhledat, kde právě v blízkém okolí ušetřit.

Webu Akční ceny jsme se věnovali již v dřívějším návodu s názvem Proklepněte si akční nabídky kamenných obchodů online – v základní nabídce možností nechyběly seznamy aktuálních akcí klasických obchodů, tedy databáze letáků, jež pravidelně plní běžné poštovní schránky. Nová služba Slevy na mapě, který se stala součástí tohoto webu, nyní uživatele naviguje přímo pomocí mapy.

01komplet.png
Ucelený přehled počtu slev v jednotlivých regionech na mapě

Interaktivní mapa slev zobrazuje zboží v ČR, které je momentálně v akci, a to od všech velkých maloobchodních řetězců, s nimiž portál AkčníCeny.cz spolupracuje. Tato mapa tedy umožní jednoduše vyhledat například zvýhodněné nabídky obchodů Tesco, Albert, Globus, OBI a mnoha dalších obchodníků právě ve vašem městě.

02pizza.png
Konkrétní nabídka s přesným popisem akce

Po zadání konkrétní adresy nebo místa zjistí, v kterém obchodě je zlevněné zboží k mání a o jaký sortiment se jedná. Můžete ale vyhledávat slevy i podle kategorií jako „móda a oblečení“, „potraviny“, „elektronika“ a dalších. Kromě kamenných obchodů můžete na mapě vyhledávat stejným způsobem i nabídky serverů s hromadnými slevami. Použití je velice jednoduché:

  1. Otevřete domovské stránky na adrese www.akcniceny.cz.
  2. V horní nabídce rychlých odkazů zvolte možnost Mapa.
  3. Nyní máte přehled o počtu slev v jednotlivých regionech, díky využití podkladů Googlu je ovládaní mapy obdobné, jak v případě jeho výchozích Map.
  4. Pomocí vpravo umístěné nabídky máte možnost omezit kategorie slev, abyste omezili počet výsledků a zobrazily pouze ty pro vás relevantní.
  5. Chcete-li využít některé z oblíbených hromadných slev, zaškrtněte pole Hromadné slevy, čímž se vypíšou pouze tyto akční nabídky. Pro ostatní nabídky fungují analogicky možnosti Zboží a Kupóny.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 7

Poslední komentáře Komentáře

Mapy na Slevopec.cz Slevopec 5.  8.  2011 17:34
Re: nefunguje Ondra Bitto 1.  4.  2011 13:05
Re: Překlep Ondra Bitto 1.  4.  2011 13:01
nefunguje bigboban 1.  4.  2011 11:25
Re: Překlep bigboban 1.  4.  2011 11:23
Přidat příspěvek Zobrazit vše