Richard Sláma

Sledujte Živě.cz na Facebooku
Obsah CD JNP 3/06

Obsah CD JNP 3/06

Plná verze zdarma IDOS - jízdní řády 2006 Objevte výhody snadného a rychlého vyhledávání v elektronických jízdních řádech IDOS, jejichž plnou verzi v hodnotě 450 Kč vám přinášíme zcela zdarma. Jejich součástí jsou řády pro linky MHD, vlaků, autobusů i letadel v ČR.

9.  2.  2006 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 2/06

Obsah CD JNP 2/06

Hlavní téma CD Vše pro internet Proto, abyste mohli vaše připojení k internetu plnohodnotně využít, budete potřebovat několik nezbytných programů. Vzhledem k tomu, že nabídka prohlížečů, poštovních programů a dalších nástrojů je velmi široká a v této záplavě byste se ze začátku jen težko orientovali, připravili jsme pro vás ucelený výběr toho nejlepšího, co budete vy i váš počítač na internetu potřebovat. Těště se tedy na internetové prohlížeče, poštovní programy, antivirové programy, nástroje pro okamžitou komunikaci po internetu a mnohé další užitečné doplňky.

1.  2.  2006 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 1/06

Obsah CD JNP 1/06

Plná verze programu ZDARMA Kompletní ročník JNP 2005 v PDF + Kancelářský balík OpenOffice.org 2.0

30.  1.  2006 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 24/05

Obsah CD JNP 24/05

Plná verze programu ZDARMA Encyklopedie Lidské tělo 2.0 Nejenom pro žáky a studenty přinášíme plnou verzi encyklopedie Lidské tělo 2.0. Věříme, že vás zaujme a pomůže při přípravě do školy, případně zodpoví všechny otázky týkající se lidského těla. Prozkoumejte nové pohledy na lidské tělo, prohlédněte si neuvěžitelné animace a trojrozměrné modely. Na rentgenových snímcích můžete sledovat vaše tělo přesně tak, jak to dělá lékař. V kvizu si poté můžete své vědomosti ověřit a na internetové stránce své znalosti dále prohloubit. Na každé obrazovce najdete přesnou anatomickou ilustraci a jasný přehledný text s celou řadou odkazů na přidružená témata. Trojrozměrné snímkování umožňuje zvětšovat jednotlivé lidské části těla a otáčet lidskou kostrou o 360°. Pomocí zobrazovacího zařízení můžete nahlížet i do vnitřních struktur těla.

15.  12.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 23/05

Obsah CD JNP 23/05

Plná verze programu ZDARMA Multimediální výukový kurz Připravili jsme pro vás unikátního multimediálního průvodce používáním a obsluhou počítače. Nové vědomosti a dovednosti získáte velmi snadnou cestou. Stačí na monitoru sledovat názorné lekce s mluveným komentářem a Windows, Internet a programy Word, Excel ani zpracování obrázků pro vás už nebudou žádný problém.

29.  11.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 22/05

Obsah CD JNP 22/05

Nejnovější aktualizace a záplaty pro Windows Ochraňte váš počítač Na CD najdete nejnovější databáze antivirových programů a nezapomeňte ani na instalaci nejnovějších opravných záplat a aktualizací pro operační systém Windows. S námi bude váš počítač v bezpečí.

16.  11.  2005 | Richard Sláma

Ostatní

Obrazec pro nastavení monitoru

V Jak na počítač 22/04 jsme zveřejnili návod na to, jak dobře nastavit parametry CRT monitoru a LCD panelu. K tomuto nastavení je vhodné použít námi vytvořenou pomůcku - speciální obrazec.

14.  11.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 21/05

Obsah CD JNP 21/05

Plná verze programu ZDARMA Plná hra Ve stínu havrana Ve stínu havrana je česká hra plná humoru. Pomozte hlavnímu hrdinovi mnichu Severínovi s hlasem Jiřího Lábuse při putování za poznáním překonat rozličné překážky.

8.  11.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 20/05

Obsah CD JNP 20/05

Plná verze programu ZDARMA Multimediální průvodce Encyklopedie vesmíru Encyklopedie vesmíru je podrobným průvodcem astronomií, dobýváním vesmíru a kosmologií. Nabízí spoustu informací o planetách, hvězdách, galaxiích, kosmonautech a jejich lodích. Stranou nezůstaly ani poznatky o výzkumných sondách. Poznejte souhvězdí na obloze ve vlastním interaktivním planetáriu a sledujte pohyby vesmírných těles po obloze z libovolného místa na Zemi. Zároveň vám program nabídne možnost pootočit Zemí nebo měnit Měsíční fáze.

11.  10.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 19/05

Obsah CD JNP 19/05

Plná verze programu ZDARMA Multimediální průvodce Nejkrásnější místa ČR Unikátní plná verze multimediálního průvodce po krásách České republiky poteší jistě nejen všechny cestovatele. Na CD najdete stovky fotografí doplněných stylovým hudebním doprovodem a především podrobnými historickými a turistickými informacemi.

11.  10.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 18/05

Obsah CD JNP 18/05

Plná verze programu ZDARMA Antivir TrustPort Phoenix Rebel Workstation Spolehlivý antivirový program, kvalitní firewall, nástroj pro bezpečnou skartaci dat, programy pro šifrování dat a používání elektronického podpisu. To je souhrn aplikací, které obsahuje balík TrustPort Phoenix Rebel Workstation. Pouze čtenáři JNP mají možnost používat tuto kompletní sadu programů pro zabezpečení počítače dva roky zdarma.

11.  10.  2005 | Richard Sláma

Obsah CD JNP 17/05

Obsah CD JNP 17/05

Plná verze programu ZDARMA Grafický program Zoner Callisto 3 Zoner Callisto 3 je univerzální grafický editor pro nejširší použití. Představuje soubor kvalitních nástrojů pro dosažení skvělých výsledků při tvorbě tiskových dokumentů, ilustrací a ostatní grafiky.

11.  10.  2005 | Richard Sláma