27.  5.  2011    Internet  |  Vyzkoušejte

Barcelona - Manchester online: Jak naladit živý stream?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Dotazy našich čtenářů se často týkají možnosti sledování sportu přes internet, nejinak je tomu také v případě finále Ligy mistrů. Kde je tedy naladit online?

Série článků s odkazy na živé sportovní přenosy, kterou průběžně přinášíme, má obrovský úspěch a uživatelé hledají moderní cesty, jak sledovat tu či onu sportovní událost na internetu. Ne vždy jsou totiž k dispozici dostatečná práva televizních stanic, a tak internetové přenosy v Česku a na Slovensku nefungují 1:1 ve srovnání s klasickým vysíláním.

V případě s napjetím očekávaného finále Ligy mistrů, ve kterém se na neutrální půdě v Londýně střetne Barcelona s Manchesterem United, je naštěstí situace o mnoho jednodušší. Klání katalánského fotbalového giganta s jeho ostrovním sokem můžete sledovat živě přímo na stránkách iVysílání České televize, jak prozrazuje aktuální televizní program přímých přenosů.

cl.png
Na přenos se můžete navnadit záznamy dřívějších utkání a Magazínem Ligy mistrů v archivu

Pokud byste z jakéhokoliv důvodu hledali alternativní vysílání, můžete sáhnout například po stálicích Fromsport.com, Atdhenet.tvLiveTV.ru, nebo Livescorehunter.com. Nicméně kvalita přenosu v těchto případech nejspíš bude nižší a bez českého komentáře. Pro více informací o sledování sportu na webu doporučujeme náš dřívější článek.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 13

Poslední komentáře Komentáře

Zapnout TV? qwe 29.  5.  2011 10:21
Re: iVysílání ČT NuTTeR 28.  5.  2011 23:24
80 odkazů Koalista1 28.  5.  2011 21:18
Kde naladit stream? honda 28.  5.  2011 17:15
Dik Martin 28.  5.  2011 16:30
Přidat příspěvek Zobrazit vše