31.  7.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Bounce: Komentujte a sdílejte webové stránky

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jednoduchá, rychlá a zábavná webová služba Bounce slouží k vytváření screenshotů stránek, které je možné ihned okomentovat, odeslat známým či sdílet na sociálních sítích.

Navštívíte-li server BounceApp.com, přivítá vás jednoduchá a graficky prostá stránka, která představuje své základní funkce a obsahuje lištu, kam nakopírujete adresu stránky, kterou chcete vyfotit. Po chvilce zpracovávání dojde k zobrazení snímku webu v celé jeho délce, přičemž je obohacen o několik ovládacích prvků.

sshot-1.png
Výchozí dialog pro vytvoření snímku webové stránky

Ty naleznete v liště navrchu stránky, přičemž zde můžete vyplnit název stránky a své jméno. Kliknutím kamkoli na obrázek dojde k vytvoření textového pole, kam můžete vepsat vlastní poznámky. Počet poznámek přitom není omezen. Pak už stačí jen stisknout tlačítko Save, které vygeneruje přímý odkaz, který lze zkopírovat a komukoli odeslat.

sshot-2.png
Snímek stránky s možností vložení nového komentáře

Příjemce pak uvidí přesnou podobu pořízeného snímku včetně komentářů. Bounce ještě nabízí sdílení této stránky na Facebooku či na Twitteru a to je vše, co od něj můžete čekat. Je to ale rychlé, jednoduché a bez instalace jakéhokoli softwaru.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 1

Poslední komentáře Komentáře

Socializační nesmysl George2005 3.  8.  2012 8:09
Přidat příspěvek Zobrazit vše