6.  6.  2012    Internet

Čerstvé články JNP.cz přímo v Google Chrome

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jestliže patříte do obrovského zástupu příznivců prohlížeče Google Chrome, máme pro vás bezva tip. Přidejte si praktické rozšíření, díky němuž nepropásnete žádné novinky!

Vytvořili jsme doplněk pro Google Chrome, se kterým budete mít přehled o aktuálních článcích nejen na JNP.cz, ale i ostatních technických webech našeho vydavatelství. Doplněk je nenápadný, ale praktický. Můžete si nastavit, zda chcete sledovat jen samotné JNP.cz, nebo více webů zároveň – vše si tak přizpůsobíte přesně podle svého vkusu a aktuálních požadavků.

01pridat.png
Možnost přidání našeho rozšíření do prohlížeče Google Chrome

Náš doplněk pro Google Chrome má podobu tlačítka v nástrojové liště prohlížeče. Po kliknutí nabídne rychlý výpis nejnovějších článků, přičemž v nastavení doplňku si zvolíte témata, která chcete sledovat. Postup je velice jednoduchý, krok za krokem si počínejte následovně:

  1. Na ikonu rozšíření v nástrojové liště klepněte levým tlačítkem myši.
  2. Stiskněte tlačítko pro nastavení v pravém horním rohu.
  3. Odběr článků z webu JNP.cz zajišťuje zaškrtnutí položky Počítačové tipy a rady, další si můžete přizpůsobit podle vlastních potřeb.
  4. Uložte změny stisknutím tlačítka Nastavit.
nastaveni.png
Výběr témat, která vás zajímají, najdete v nastavení rozšíření

Pomocí jednotlivých tematických kategorií ve výše zmíněném postupu si můžete témata, která chcete sledovat:

Nově vydané články jsou označeny a jejich počet od poslední kontroly uvidíte také v notifikační ikoně. Po kliknutí se počítadlo opět vynuluje. Pokud se vám některý článek zalíbí a kliknete na něj, při opětovném zobrazení přehledu bude jeho nadpis méně výrazný. Pro větší přehlednost jsou jednotlivá témata ve výpisu odlišena barevně.

Tip navíc: Pokud chcete v Chrome získat přehled doplňků a detailní přístup k nim, můžete také využít přímo služeb adresního řádku. Stačí, abyste do něj vložili konfigurační adresu chrome://extensions.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře