8.  4.  2009    Windows XP  |  Internet  |  Windows Vista

Co vás nejvíce zajímá? Zrychlení Windows a online videa

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Více než čtvrtina roku 2009 je za námi a v jejím průběhu jste na JNP.cz každý den mohli nalézt praktické tipy. Které byly co do čtenosti nejúspěšnější?

Občas se nám v e-mailu objeví dotaz, které rady a návody čtenáři nejvíce navštěvují, jaká témata jsou nejčtenější. Obecně jde o obsáhlejší tipy pro Windows Vista, které se o pomyslnou zlatou medaili perou s radami na téma webových služeb. Přinášíme přehled pětice nejčtenějších článků JNP.cz z dosavadní části roku 2009, které mají největší počet zhlédnutí.

Nejlepší tipy pro rychlý start Windows

Není žádným tajemstvím, že se rychlost spouštění Windows po čase znatelně sníží, na vině jsou jak dodatečné programy, tak provedená nastavení. Jak znovu na svižný start?

Tajné: Stáhněte všechna videa z YouTube jedním příkazem!

Dejte sbohem programům pro ukládání videí, prozradíme vám čtenářský tip, s jehož pomocí vše zvládnete přímo z prohlížeče.

Konec stahování! Sledujte filmy a seriály online

Rádi se podíváte na nový film nebo seriál? Máme pro vás tip na skvělou webovou službu, která vám nabídne vysílání online, nemusíte již videa dopředu stahovat.

Odhalení: 10 utajených zkratek Windows

Základní klávesové zkratky Windows Vista zná skoro každý uživatel, existují ale další, o kterých se tolik nemluví a nepíše. A přitom jsou často velmi praktické.

17 doplňků: Udělejte Firefoxu radost!

Stovky a tisíce různých doplňků a rozšíření dnes mění prohlížeče v univerzální aplikace, které zvládají téměř vše. Jak, čím a proč obohatit populární Firefox?
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře