15.  8.  2008    Ostatní

Čtenářsky nejoblíbenější tipy

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Každý den vám na webu JNP.cz přinášíme nové tipy, díky kterým si výrazně usnadníte svůj život s počítači. Pojďme se nyní společně podívat na zajímavý přehled toho, které rady byly nejnavštěvovanější od spuštění novodobé podoby stránek.

Jak sledovat online video zdarma

Dostupnost pořadů tuzemských televizí v jejich online archívech je známa. Co ale dělat v případě, kdy chcete sledovat nejprestižnější přímé přenosy ze sportu? Přejděte na Sopcast, který nabízí vysílání z celého světa.

Jak na stahování pomocí Rapidshare.com

Řešili jste někdy, jak stáhnout linuxovou distribuci, nebo něco šťavnatějšího? Jednou z nejpopulárnějších služeb, které nabízejí data všeho druhu, je bezesporu Rapidshare. Jak ji využívat na maximum a najít opravdu vše?

Jak stáhnout zakázaná data

V dřívějších tipech jsme vám nabídli rady pro službu Rapidshare, a to jak pro pohodlné stahování, tak hledání souborů. Někdy však stránky s odkazy nemůžete zobrazit, byť jsou soubory Rapidsharu dostupné. Jak na to?

Konec dat ukradených přes USB

Rozličná USB zařízení se stala noční můrou ve firmách – kdokoli si totiž díky nim může odnést citlivá data. Pokud se nebojíte registru Windows, poradíme vám, jak v XP i Vista bez doplňujících programů vmžiku zakázat zápis všem uživatelům.

Konec pádů Windows, vypínáme DEP

Možná jste se setkali s tím, že i výchozí součástí Windows Vista z ničeho nic padají, příkladem může být třeba neškodná a nenáročná Fotogalerie. Na vině může být nekompatibilita hardwaru se zabudovanou funkcí Data Execution Protection, kterou proto zkuste vypnout.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře