31.  8.  2012    Vyzkoušejte  |  Programy

DeepBurner Portable: Vypalujte kdekoliv

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud patříte mezi uživatele, kteří stále čas od času potřebují vypálit data nebo hudbu na optické médium, přidejte si na flash disk DeepBurner Free Portable. Jak ho použít?

Aplikací pro vypalování libovolných dat existuje nepřeberné množství, jedna z možností s názvem DeepBurner Free Portable se však hlásí o slovo zajímavou vlastností. Její tvůrci dbali nejen na poskytnutí všech potřebných funkcí, ale především na mobilitu – spolehlivý vypalovací nástroj tak můžete mít připraven k použití kdykoliv při sobě, například na USB flash disku.

Aplikace DeepBurner je šířena v podobě jediného archívu ZIP, přičemž instalace spočívá v pouhém rozbalení tohoto souboru do cílové složky (například právě na USB flash disku). Po prvním spuštění vás přivítá úvodní dialog, s jehož pomocí si můžete zvolit, zda chcete vytvářet datové CD či DVD, zvukové CD, nebo vypálit obraz ISO.

vyber.png
Výběr nového projektu při spuštění programu

Pro vypálení datového CD či DVD ponechejte aktivovanou první možnost a pokračujte stisknutím tlačítka Next. V okně pojmenovaném New Project nyní můžete zvolit, zda si přejete vytvořit disk s více sekcemi (Create multisession disk), přidat data na takto dříve vypálený disk (Append session), nebo vypálit nový disk a rovnou jej uzavřít (No multisession). Při vytváření nového disku zpravidla bývá nejvhodnější prvně jmenovaná varianta, pokračujte proto pouhým stisknutím tlačítka Next.

Nově otevřené dialogové okno již poskytuje všechny potřebné parametry vlastního vypalování. Nejprve přidejte požadované soubory a složky, nejjednodušeji přetáhnutím myší z některého správce souborů. Chcete-li přidat soubor automatického spuštění, klepněte levým tlačítkem myši na možnost Autorun, podobně pro návrh vzhledu a tisk papírového obalu můžete následovat volbu Print Label.

pal.png
Data jsou připravena k vypálení na CD či DVD

Levým tlačítkem myši vyberte možnost Burn Disk, čímž si zpřístupníte dialogové okno umožňující nastavit všechny související volby. Pomocí rozevírací nabídky Drive vyberte vypalovací mechaniku, podobně přidruženou možností Speed určete rychlost vypalování. Poslední krok v podobě zahájení zápisu dat na médium proveďte stisknutím tlačítka Burn.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 10

Poslední komentáře Komentáře

Re: Deep Burner mike 6.  9.  2012 12:49
Re: O Senzačním program, Deep Burner, i když, možná, s Ale! :-) vrichtigu 5.  9.  2012 13:26
Re: "Vypalujte kdekoliv" Tom 5.  9.  2012 12:57
"Vypalujte kdekoliv" Silly 5.  9.  2012 11:55
Šmejd Greg 5.  9.  2012 9:43
Přidat příspěvek Zobrazit vše