20.  7.  2012    Internet

Diskografie.cz: Skupiny, alba, písně i texty online

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Nemusíte být zrovna zapálenými hudebními fanoušky, abyste chtěli mít přehled o diskografii svého oblíbeného interpreta. Tyto informace lehce naleznete na jednom českém serveru.

Služba Diskografie.cz je dlouhou dobu přední českou databází obsahující údaje o hudebních skupinách i sólových zpěvácích, jejich albech, singlových deskách a jednotlivých písničkách. U velké části z nich naleznete dokonce i texty (u cizojazyčných mnohdy také český překlad) a videa z YouTube, kde si vybranou skladbu můžete okamžitě pustit.

sshot-1.png
Přehledný seznam na serveru Diskografie.cz

Bezplatně registrovaní uživatelé ještě mohou obohacovat jednotlivá díla vlastními komentáři, přičemž ty se nejčastěji týkají upozornění na nově vyšlé album, které ještě není na serveru přidáno. Přestože je databáze Diskografie.cz velice rozsáhlá, aktualizace nebývají úplně svižné, takže u plodných interpretů nezřídka kdy narazíte na absenci informace o nejnovějším albu.

sshot-2.png
Informace o vybraném albu a jeho obsahu

Prohlížení obsahu serveru je standardní pro tento druh databází. Můžete procházet interprety podle abecedy, dozvíte se informace o nově vyšlých albech, prohlédnete žebříček nejoblíbenějších písní a pobavíte se na fóru. Vyhledat pak lze jak konkrétní skladbu, tak album, skupinu i text písničky.




Další bleskovky



X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 6

Poslední komentáře Komentáře

Re: Stačí se podívat po Ruských serverech onnline 23.  7.  2012 15:14
Re: Discogs czidlo 23.  7.  2012 11:32
Stačí se podívat po Ruských serverech Trashman 23.  7.  2012 9:19
Soundtracky g748 23.  7.  2012 9:02
Discogs Barttrumba 23.  7.  2012 8:57
Přidat příspěvek Zobrazit vše