22.  5.  2009    Internet

ESET Online Scanner: Nový antivir zdarma

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Společnost ESET oznámila uvedení aktualizované verze populárního antiviru, který si v podobě ActiveX můžete spustit kdykoliv a kdekoliv. Jak na to snadno a rychle?

Nový ESET Online Scanner najdete na adrese www.eset.cz/eset-online-skener a pro jeho spuštění je ve výchozím Internet Exploreru zapotřebí mít zapnutou podporu ActiveX. V úvodním dialogu můžete určit, jestli se mají infikované soubory během kontroly také vyléčit, případně zapnout kontrolu archivů. Výhodou je, že díky celému online pojetí se také rovnou stáhne aktuální databáze signatur, a tak je zajištěna detekce i nejnovějších známých infiltrací.

eset.png
Možnosti nastavení kontroly ještě před jejím spuštěním

Při vývoji nové verze tvůrci mysleli také na alternativní prohlížeče, díky čemuž je nyní možné ESET Online Scanner použít i v Opeře či Firefoxu. Program je ideální pro kontrolu disku, jestliže ale chcete otestovat jen jeden soubor nebo pár vybraných, je lepší volit opačný postup: soubor nahrát pomocí specializované služby a nechat zkontrolovat jádry řady antivirů najednou. Jednou z nich je například www.virustotal.com.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 7

Poslední komentáře Komentáře

Re: odkaz Oldbrowser 26.  6.  2009 13:20
Re: Sracka gumak 23.  5.  2009 22:55
Sracka Bob 23.  5.  2009 22:43
Re: Pro milovníky Wína Ilfirin 22.  5.  2009 13:44
Re: Pro milovníky Wína w4rezz 22.  5.  2009 13:35
Přidat příspěvek Zobrazit vše