7.  6.  2012    Internet

EURO 2012 online: Kde sledovat fotbal na internetu?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Fotbalový svátek letošního roku je tu, živé vysílání můžete sledovat na specializovaných webových stránkách. Prozradíme vám, jak naladit spolehlivý a kvalitní stream.

V Česku jsou jednotlivá utkání mistrovství Evropy dostupná na programu ČT4, logicky však touto cestou nemohou pokrýt všechna utkání v přímém přenosu, a to vinou kolizí časů začátku. Česká televize spustila specializovaný web www.mefotbal.cz, kde můžete kromě doplňujících informací nalézt také to nejvíce podstatné – přímé přenosy v různých kvalitách, a tak si alternativně v dostatečném datovém toku vychutnat jednotlivá fotbalová klání.

ct.png
Specializovaná stránka na webu České televize, kde najdete i odkazy na přímé přenosy

Potřebujete-li nebo chcete sáhnout po neoficiálních přenosech, každý den najdete odkazy na aktuální zápasy například na stránkách www.fromsport.com, www.lshunter.tv nebo například www.livetv.ru/en. Podrobný návod a popis technologií najdete v našem článku Televize online: Nalaďte si konečně, co chcete!. Samozřejmě nečekejte český komentář nebo televizní kvalitu, zato si však vyberete ze všech utkání. Pro sledování postačí rychlost připojení v řádku stovek kilobitů za vteřinu, v žádném případě tedy nejde o krvavé nároky. Podstatné dále je, že tyto přenosy nespadají do kategorie jakkoliv garantovaných, a proto se v případě klasického streamování i P2P streamů můžete setkat s nečekanými výpadky.

lemon.png
Specializované weby nabízejí neoficiální přímé přenosy různých sportovních akcí

Pro všechny fanoušky fotbalu na cestách Česká televize nabízí také aplikace pro jednotlivé mobilní platformy, k dispozici jsou na standardní stránce. Právě v rámci výchozích stránek České televize jsou kromě streamů přenosů k dispozici také přehledy nadcházejících utkání, a k tomu navíc i příspěvky redaktorů České televize na Twitteru – najdete je na @JaromirBosak a @capekpavel.

Pokud není sledování přímých přenosů vaším hlavním cílem, můžete být spokojeni s různými online statistikami a průběžnými textovými přenosy. Klasikou je v tomto ohledu oficiální statistika na stránkách UEFA, kde kromě přehledu utkání najdete i průběžně aktualizované dění u těch právě hraných. K dispozici je také oficiální mobilní aplikace. Detailní komentáře v češtině podobně jako u jiných sportů pravidelně přináší populární Onlajny.cz.

mobil.png
Mobilní aplikace České televize je k dispozici pro různé platformy

Kde osobně na internetu budete sledovat přenosy z mistrovství Evropy vy a v jaké kvalitě? Podělte se o své tipy s ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.

 
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 38

Poslední komentáře Komentáře

Re: fotbal je blbost StudyCrab 27.  6.  2018 14:40
Re: fotbal je blbost StudyCrab 27.  6.  2018 14:40
Re: fotbal je blbost Jorel 25.  5.  2018 13:48
Re: hd Bahubali Full Movie 22.  7.  2015 14:31
Re: A co ze zahranici? Srimanthudu Full Movie 22.  7.  2015 14:29
Přidat příspěvek Zobrazit vše