27.  5.  2011    Internet  |  Vyzkoušejte

Formule 1 online: Kde sledovat závody na internetu

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jste fandové čtyř rychlých kol a nechcete si nechat ujít každičký detail dění na okruhu? Přinášíme tipy, jak se cítit skoro jako v hledišti, případně ještě o něco lépe.

Velká cena Monaka díky svému poměrně divokému průběhu a nelehké trati v ulicích francouzské bašty motosportu láká i sváteční diváky. Málokdo však ví, že přímo oficiální stránky Formula1.com poskytují během závodu velice zajímavé a podrobné statistiky. Pro jejich zpřístupnění je zapotřebí jednoduchá registrace, která je naštěstí zdarma – v registračním formuláři vyplňte požadované údaje a na e-mail vám poté přijde aktivační link.

Chcete vědět vše důležité o Formuli 1? Vyzkoušejte f1sport.autorevue.cz.
forg.png
Pro fajnšmekry jsou přichystány kompletní údaje o aktuálním stavu trati

Po přihlášení se ke svému účtu již můžete následovat sekci Live Timing, v níž se vám nabízí klasické sledování statistik a průběhu závodu v novém okně prohlížeče (Live Timing – for Desktop), stejně jako klientské aplikace pro různé platformy současných chytrých telefonů. Pro pohodlné sledování na monitoru počítače samozřejmě slouží dříve zmíněná desktopová verze, která vám poskytne nespočet online údajů.

Tip navíc: I závody Formule 1 lze sledovat pomocí neoficiálních videopřenosů, postupy krok za krokem najdete v našem dřívějším článku.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 11

Poslední komentáře Komentáře

zivelive.cz zivelive 25.  3.  2018 7:11
Už se těším! Marie 26.  3.  2017 5:40
naprd Pavel 2.  7.  2016 12:11
Re: poraďte erikcartman 24.  5.  2015 22:05
poraďte monas 18.  4.  2015 15:47
Přidat příspěvek Zobrazit vše