23.  12.  2016    Vyzkoušejte  |  Programy

Free HDD LED: Softwarová signalizace disků

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud se nemůžete nebo jen nechcete spoléhat na LED diodu prozrazující aktivitu pevného disku na těle počítače či notebooku, pomůže vám zdarma dostupná aplikace.

Patříte mezi uživatele, kteří mají v oblibě jednoduché a úzce specializované aplikace s jasným posláním? Pak vás potěší prográmek Free HDD LED, jenž zastává funkci klasické LED diody umístěné na skříní stolního počítače či vybrané části notebooku. Díky kompaktnímu zobrazení a umístění v oznamovací oblasti hlavního panelu budete mít aktivitu přístupů k datům kdykoliv rychle na očích.

ikony.png
Nastavení ikon oznamovací oblasti hlavního panelu

Aplikace Free HDD LED nevyžaduje instalaci, a tak můžete odpovídající spustitelný soubor po stažení komprimovaného archivu ZIP rovnou spustit, resp. zkopírovat do libovolného ucítění. Ikona programu s vyobrazením diskové aktivity je automaticky umístěna do oznamovací oblasti hlavního panelu, pokud byste ji neviděli, upravte nastavení zobrazení daných ikon – na šipku s odkazy na první pohled neaktivních programů klepněte levým tlačítkem myši, následujte příkaz Přizpůsobit a u položky Free HDD Led aktivujte možnost Zobrazovat ikony a upozornění.

mistni.png
Místní nabídka programu

Softwarová signalizace využití pevného disku v oznamovací oblasti hlavního panelu odpovídá standardní LED diodě, po klepnutí pravým tlačítkem myši můžete upravit základní parametry chování. Jedná se například o automatické spouštění společně se startem Windows (Autostart with Windows), případně kontrolu nových jednotek. Upravit lze také rychlost aktualizace zobrazení, a jakmile na ikonu klepnete levým tlačítkem myši, objeví se přehledný seznam jednotek s jejich využitím přímo na pracovní ploše.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře