25.  2.  2008   

Internet Explorer 7 a vyhledávání kdekoliv

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud využíváte pole pro hledání v IE 7, možná jste už narazili na problém, že byste rádi přidali možnost hledání v netypickém vyhledávači nebo na nějakých stránkách či portálu. Podíváme se, jak to nastavit třebas pro server Gigamania.cz.

  1. Klepněte na šipku vedle lupy v poli Hledat v Internet Exploreru.
  2. Z nabídky zvolte možnost Vyhledat další poskytovatele.
  3. Otevřete novou záložku tak, abyste neztratili původní stránku. V nové záložce přejděte na stránky www.gigamania.cz.
  4. Na stránkách Gigamania.cz najděte pole Vyhledávání a napište do něj velkými písmeny TEST a stiskněte klávesu Enter. Právě díky slovu TEST později Internet Explorer pozná, kam předávat řetězec pro hledání.
  5. Z adresního řádku prohlížeče zkopírujte do schránky celou WWW adresu a přejděte zpět na záložku s původní internetovou stránkou, na níž se volí vyhledávač.
  6. Ve žlutém rámečku vložte do pole v kroku 3 adresu zkopírovanou do schránky a do pole v kroku 4 napište např. Gigamania.cz.
  7. Klepněte na tlačítko Instalovat a v zobrazeném dialogu zvolte Přidat zprostředkovatele.

  8. Nyní v Internet Exploreru opět klepněte na šipku vedle lupy v poli pro hledání a zvolte právě přidanou možnost pro vyhledávání.
  9. Do pole pro hledání napište název nějakého softwaru, třeba Nero a stiskněte Enter. Prohlížeč provedete rovnou hledání na serveru Gigamania.cz a zobrazí výsledky.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře