4.  1.  2009    Windows XP  |  Internet  |  Windows Vista

Internet Explorer a tisk webové stránky

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Nejen v případě, že si chcete vzít naše tipy na cesty nebo je mít vytištěné po ruce, se vám hodí tisk webové stránky. Jak na to v Internet Exploreru?

Ačkoliv je s námi internet opravdu skoro na každém kroku, řada uživatelů si webové stránky ráda tiskne, aby si je mohla vzít kamkoliv a kdykoliv s sebou. Jedním z příkladů mohou být například i rady nebo další články z webu JNP.cz, pokud si je chcete vzít kamkoliv s sebou. V Internet Exploreru je vytištění stránky otázkou několika málo okamžiků, stejně tak i v jiných prohlížečích, kde je postup velice podobný. Počínejte si následovně:

  1. Následujte příkaz Soubor Tisk, kterým se otevře standardní systémový dialog Tisk:

     
    Dialog vytištění stránky na zvolené tiskárně. Jedná se o stejné okno, jaké najdete napříč různými aplikacemi Windows
  2. Ve skupině možností Vybrání tiskárny klepnutím levým tlačítkem myši zvolte to zařízení, na kterém chcete aktuální stránku vytisknout.
  3. Ve skupině možností Rozsah stránek určete, jaké stránky (ty papírové) se mají tisknout. Na výběr se vám nabízejí například možnosti v podobě kompletního tisku aktuální webové stránky (Vše) a výčtu jednotlivých papírových stránek s oddělením čárkou (pole Stránky).
  4. Pokud si přejete vytisknout větší počet aktuálně zobrazené stránky, můžete odpovídající číslo zadat do pole Počet kopií. Díky přilehlé možnosti Kompletovat pak ještě můžete určit, zda se mají identické stránky tisknout bezprostředně po sobě.
  5. Tisk aktuální webové stránky zahajte stisknutím tlačítka Tisk.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře