30.  9.  2008    Ostatní

Invex (konečně) praktický!

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

V rámci letošního Invexu budeme pořádat blok přednášek, které se budou specializovat na různá témata. Poradíme vám, jak na zvládnutí rozličných služeb, kterak vybrat nejvhodnější produkty a řadu dalších věcí. Co nesmíte minout?

Antiviry a moderní bezpečnost

Úvodní přednášky se chopím v pondělí v 10:00 a představím moderní hrozby a možnosti obrany. Co myslíte, jsou už antiviry pasé a vyplatí se vlastně investovat do bezpečnosti?

Google není jen vyhledávač

Jakub Čížek ze Živě.cz, guru v oblasti webových služeb, vám 6. října v 10:30 nabídne přehled pokročilých služeb Googlu. Neomezujte se jen na prosté vyhledávání, k dispozici mát i nespočet silnějších zbraní. Nenechte si ujít odkrytí možností Googlu!

Služby Windows Live

Microsoft se poslední dobou činí a uvolňuje řadu zajímavých, často jednoúčelových online aplikací. Jak sdílet složky na webu, vytvářet fotogalerie a mnoho dalšího? Nechte si poradit od Honzy Sedláka z Computeru, který má pro vás přednášku přichystanou na pondělní jedenáctou hodinu!

Jak vytvořit správný blog

Z úterního programu přednášek CPress Show si o vaši pozornost ve 14:00 říká příspěvek Davida Polesného, na toto evergreenové téma. Myslíte, že je snadné vést úspěšný blog a přitáhnout internetové obecenstvo? David vám prozradí, jak na to!

Kompletní program přednášek najdete na této webové stránce. Těšíme se na vás!
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře