10.  8.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

iTV: Televizní program do počítače

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Tištěné televizní programy mají oproti iTV hned několik nevýhod, přičemž mezi ty největší patří malý počet televizních stanic a nemožnost upozorňovat diváka na vybrané programy.

Česká aplikace iTV se snaží nabídnout svým uživatelům co největší přehled o televizním vysílání. Kromě klasického programu s detailními popisky a obrázky nabízí také rychlý přehled o aktuálně běžících pořadech, možnost upozornění na vybrané relace, schopnost tisku programu, integrované internetové rádio i předpověď počasí.

sshot.gif
Zobrazení aktuální televizního programu

Ovládání je velice snadné a uživatelské prostředí v češtině samozřejmostí. Navíc si lze aplikaci do značné míry přizpůsobit dle vlastních potřeb a požadavků. Pro omezený přehled hlavních televizních stanic a základní funkce je program dostupný zdarma. Chcete-li využívat celou pestrou nabídku programu, je třeba odvést autorovi příspěvek ve výši 200 Kč za rok.

Máte některou svou oblíbenou aplikaci pro prohlížení televizního programu? Nebo dáváte přednost různým webovým službám, či dokonce klasickému tištěnému vydání? Podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.




Další bleskovky



X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 16

Poslední komentáře Komentáře

Re: tv program mikiqex 16.  10.  2012 8:51
vtelevizi.cz JJ 14.  8.  2012 8:49
Re: crack Tarzan007 12.  8.  2012 5:54
Re: crack Majsner 12.  8.  2012 5:04
iTV nic moc, jsou lepší Jan Sladký Kozina... 11.  8.  2012 16:06
Přidat příspěvek Zobrazit vše