25.  4.  2012    Sociální sítě

Jak bleskově upravit možnosti spojení na Facebooku?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud patříte mezi fanoušky nejpopulárnější sociální sítě současnosti, může se vám hodit omezení žádostí o přátelství. Prozradíme vám, kde to správně provést.

Facebook notně zlepšil dříve kritizované bezpečí. Do nastavení přidal možnost ovlivnění spousty možností. Jednou z nich je i nastavení, jakým způsobem se s vámi spojují ostatní uživatelé. Pokud vám často chodí pozvání do přátel od neznámých lidí, můžete tomu jednoduše zabránit.

nastaveni_soukromi.png
V pravém horním rohu naleznete šipku, přes kterou se dostanete do nastavení

Otevřete položku Nastavení soukromí, kterou naleznete pod šipkou v pravém horním rohu. Zde můžete v rámci položky Jak se spojujete řídit způsob, jakým jsou s vámi ostatní uživatelé ve spojení. U ní klikněte na odkaz Upřesnit nastavení.

spojeni.png
Upravte, jakým způsobem se s vámi mohou spojit ostatní uživatelé.

V otevřeném dialogu můžete ovlivnit tři oblasti. Na prvním řádku naleznete možnosti vyhledávání – upřesníte, kdo vše má možnost si vás vyhledat dle zadaného e-mailu nebo telefonního čísla. Na dalším řádku ovlivníte, kdo vás může požádat o přátelství, a na třetím upravíte, kdo vám může zaslat zprávu. U všech těchto oblastí si můžete zvolit ze skupin všichni, přátelé přátel nebo přátelé (tato možnost u přidání do přátelství logicky chybí).
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře