24.  3.  2006    Outlook

Jak mít přehled o nových e-mailech

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chcete vždy bleskově vědět o nových e-mailech, které dorazily do vaší schránky? Aktivujte si u svého operátora službu SMS e-mail a na serveru, kde máte zřízenou svou e-mailovou schránku, si nastavte zasílání upozornění o nové poště na váš mobilní telefon.

1Připojte se k internetu. Otevřete nabídku Start a klepnutím na ikonu Internet Explorer spusťte internetový prohlížeč, pomocí něhož přejděte na adresu mail.atlas.cz. 2Do políček zadejte vaše uživatelské jméno, heslo a stiskněte tlačítko Přihlásit. Po chvíli se načte obsah vaší e-mailové schránky. 3V horní části stránky klepněte na záložku Nastavení. Tím se zobrazí seznam bližších možností, kde klepněte na odkaz Notifikace. 4Do řádku E-mailová adresa vepište elektronickou adresu, kterou máte zaregistrovanou u svého operátora. Adresy pro SMS e-mail mívají podobu ve tvaru vaše_číslo@operátor.cz (např. +420602123456@sms.eurotel.cz) nebo vaše_jméno@operátor.cz (např. novak.karlik@vodafonemail.cz nebo novak.karlik@click.cz). Pro bližší informace o SMS e-mailu kontaktujte svého mobilního operátora. 5Pro přidání SMS e-mailové adresy stiskněte tlačítko Přidat. Tím se daná adresa zobrazí v seznamu Notifikace budou odeslány na. Budete-li chtít adresu ze seznamu odebrat, označte ji klepnutím levým tlačítkem myši a stiskněte Odebrat. 6Provedené nastavení uložte klepnutím na tlačítko Uložit. Když vám nyní do e-mailové schránky dorazí nová pošta, do několika minut přijde na váš mobilní telefon SMS e-mail s informací o nové zprávě.
TIP: Bližší informace o službě SMS e-mail naleznete na internetové adrese nebo na informační lince vašeho operátora
TIP: Přesný návod krok za krokem jak si zřídit novou e-mailovou schránku na portálu Atlas.cz naleznete v časopisu JNP 19/04.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře