25.  1.  2009    Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 2009

S časopisem Jak na počítač se můžete na stáncích setkávat od roku 2003. Svět počítačových časopisů se od té doby výrazně změnil a i my myslíme, že je čas na proměnu.

Jak na počítač dále zůstává časopisem věnovaným především užitečným návodům a radám, myslíme tedy stále na věčné začátečníky a na ty, pro něž je počítač především pracovním nástrojem. Přidáme ale určitě také trochu zábavy a odlehčených témat.

Pravidelná měsíční dávka

Jak na počítač je od prvního čísla roku 2009 měsíčníkem, v příštím roce tedy vyjde 12 čísel. Určitě ale nebudeme chtít přinášet méně užitečných informací, každé číslo příštího ročníku bude mít minimálně o 16 stran více, než tomu bylo v roce 2008. Těšit se tak můžete nejen na rozsáhlejší rady a návody, ale také například na podrobněji zpracovaná témata.
S novým formátem časopisu bohužel přichází i zvýšená cena (nově 49 Kč), znamená to ale také, že pokud jste si nyní kupovali dvě čísla JNP měsíčně, v roce 2009 ušetříte!

Stávající předplatitelé

Pro naše věrné čtenáře, kteří již mají časopis Jak na počítač předplacen, se aktuálně nic nemění.
Stávající předplatitelé dostanou tolik čísel, na kolik si je předplatili, bez ohledu na zvýšenou cenu nového JNP. Jedinou změnou je tedy opět měsíční periodicita místo čtrnáctidenní.
Pokud nevíte, kolik čísel z vašeho předplatného vám ještě zbývá, nebo máte ke změně periodicity jiný dotaz, pište na predplatne@cpress.cz, nebo bezplatně volejte na 800 11 55 88 (v pracovní dny, pondělí až čtvrtek, od 8.00 do 16.30).
 

 
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat