1.  4.  2008    Internet

Jak na stahování pomocí Rapidshare.com

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Řešili jste někdy, jak stáhnout linuxovou distribuci, nebo něco šťavnatějšího? Jednou z nejpopulárnějších služeb, které nabízejí data všeho druhu, je bezesporu Rapidshare. Jak ji využívat na maximum a najít opravdu vše?

  • Pokud nechcete být omezení neplacenou verzí, kde při stahování více dat čekáte na přidělení přístupu, zaplaťte paušální částku a můžete se těšit z neomezených gigabajtů kdykoliv. Nechcete-li platit přes PayPal, zvolte platbu pomocí českého serveru Předplacenky. Aktuální částka za 12měsíční předplacenku je 1 699 Kč, k dispozici jsou i kratší období.

  • Jakmile máte aktivován Premium účet, přihlaste se na domovských stránkách Rapidshare.com. V pokročilých nastaveních účtu aktivujte automatické stahování při vložení adresy souboru uloženého na Rapidshare. Jakmile pak následujete odkaz na webové stránce nebo přímo vložíte adresu, začne se automatické stahování, vůbec tedy nebude zobrazena stránka Rapidsharu.
  • Hledání na BitTorrentu nebo v P2P sítích je velice jednoduché, stačí navštívit některý ze specializovaných portálů. V případě Rapidsharu se vám nejlepším pomocníkem stane Google, jelikož odkazy na sdílené soubory jsou velice často rozesety po různých undergroundových fórech, které samozřejmě neuniknou indexaci. A právě zde přichází na řadu síla Rapidsharu, najdete zde opravdu vše: zkuste si do Googlu zadat například křemílek a vochomůrka rapidshare.com, krteček rapidshare.com nebo cokoliv jiného v podobném duchu.
  • Uvedené příklady mají jeden společný bod, nikdy totiž nesmíte do vyhledávače zadávat prohledávání v rámci domény, tedy například krteček site:rapidshare.com. Nic byste totiž nenašli.
  • Abyste nemuseli jednotlivá URL metodou copy & paste vkládat do prohlížeče, můžete sáhnout po zdarma dostupném nástroji RapGet, který si stáhněte z adresy www.rapget.com. Jakmile v něm zadáte své přihlašovací údaje, můžete hned nastavit počet simultánních stahování a, co je nejdůležitější, umístit do něj klidně 60 nebo 70 odkazů na Rapidshare do fronty, které se budou postupně stahovat.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

V pristim vydani: Jak se vloupat do auta a zaklady kapsarstvi jehoVista 28.  6.  2010 16:34
stahování z rapidshare Jeremy 15.  5.  2009 20:15
Přidat příspěvek Zobrazit vše