10.  2.  2009    Internet

Jak najít konkrétní návod a radu na JNP.cz

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Každý den vám nabízíme nové tipy a návody pro efektivnější práci s počítačem. Jestliže si kdykoliv nebudete vědět rady, stačí se vrátit a vyhledat daný tip – jak na to?

Hledáte návod pro Windows, Excel, Word nebo internet? Pak zkuste záložku Témata, v níž najdete seznam kategorií návodů. V každé kategorii pak najdete tematicky roztříděné články, jednotlivá témata průběžně upravujeme podle toho, jak je zapotřebí články „zjemnit“, abyste se v nich co nejlépe orientovali.

obr1.jpg
Záložka Témata skrývá kategorie návodů, najdete ji vždy nad seznamem aktuálních tipů...
obr2.jpg
...stačí si vybrat tematickou kategorii

Pokud ale hledáte přímo konkrétní návod, pak využijte fulltextové vyhledávání. Do pole vyhledávání pod navigační nabídkou napište výraz, který nejlépe charakterizuje váš problém, a stiskněte klávesu Enter. Slova zadávejte v prvním pádu a jednotném čísle. Dobrou praxí je použít kombinaci názvu programu a tématu, které hledáte.

obr3.jpg
Je libo návody na tvorbu grafů v Excelu?

Výsledkem hledání pomocí specializovaného pole bude seznam všech článků, které se věnují danému tématu. Rychle se tak dostanete na rozcestí, ze kterého se pak vydáte požadovaným směrem a najdete přesně tu radu, jakou potřebujete. Pokud byste pomoc takto nenašli, využijte naši unikátní Poradnu s garancí odpovědi zdarma do 24 hodin.

obr4.jpg
Výsledky hledání, tedy rady na požadované témaX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře