3.  2.  2006    Ostatní

Jak vylepšit vzhled přehrávače Winamp

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Používáte k přehrávání multimédií přehrávač Winamp a nelíbí se vám jeho vzhled? Můžete si jej změnit! Stačí se připojit k internetu a požadovaný vzhled zvolit z nepřeberné nabídky.

1Připojte se k internetu a poklepejte na ikonu Internet Exploreru. Spustí se prohlížeč Internet Explorer, pomocí něhož přejděte na adresu www.winamp.com/skins. Otevře se stránka s databází všech dostupných vzhledů (skinů). 2V levé části okna naleznete odkazy pro zobrazení naposledy přidaných skinů, nejlépe hodnocených vzhledů a nejstahovanějších vzhledů. Níže naleznete seznam dostupných kategorií, do nichž jsou jednotlivé vzhledy roztřízeny. Na požadovaný odkaz klepněte levým tlačítkem myši. 3Po vybrání požadované kategorie se v prostřední části okna zobrazí seznam dostupných vzhledů. Pomocí nabídek v horní části seznamu můžete volit mezi vzhledy určenými pro novější a starší verze přehrávače Winamp, které moderní vzhledy nepodporují. Dále zde můžete změnit způsob řazení (Sort by) a počet vzhledů, kolik se jich má na stránce zobrazit (Show X skins). 4Pro bližší informace o vybraném skinu klepněte na jeho náhled levým tlačítkem myši nebo stiskněte tlačítko More info. Chcete-li daný vzhled stáhnout, klepněte na tlačítko DOWNLOAD. Automaticky se zahájí stahování souboru na pevný disk vašeho počítače, o jehož průběhu jste informováni zobrazeným dialogem. 5Po dokončení stahování se automaticky spustí Winamp s vybraným vzhledem.
6V případě, že nebudete s nastavením spokojeni a chtěli byste vzhled změnit, klepněte do volného místa v přehrávači pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Skins. 7Otevře se podnabídka se seznamem všech nainstalovaných skinů, z nichž můžete klepnutím levým tlačítkem myši vybrat ten požadovaný. Chcete-li zobrazit výchozí vzhled Winampu, klepněte levým tlačítkem myši na položku Winamp Classic nebo Winamp Modern.
TIP: Velikost stahovaných vzhledů je několik desítek až stovek kilobajtů, takže i při pomalém připojení pomocí telefonní linky a modemu by stáhnutí nemělo trvat déle než několik minut.
TIP: Pokud máte na počítači nainstalovaný Winamp ve verzi 5, nemusíte si s rozdělením vzhledů do verzí Classic a Modern dělat žádnou hlavu. Winamp 5 podporuje obě verze vzhledů. Počítejte pouze s tím, že složitější a propracovanější vzhledy Modern spotřebují více výkonu procesoru. To může vadit zejména při poslouchání Winampu při práci s náročnějším programem.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře