9.  5.  2007    Ostatní

Jak vytvořit originální vánoční přání

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chtěli byste letos namísto rozesílání klasických papírových pohlednic s vánočním přáním vyzkoušet něco nového? Pošlete svým známým, speciální elektronické vánoční přáníčko . Kromě klasických přání s obrázkem můžete zajímavé animace.

1Připojte se k internetu a přejděte na adresu www.albi.cz. V levé části okna stiskněte tlačítko Elektronická přáníčka, rozbalte nabídku Animovaná nebo Vánoce a klepnutím myší vyberte požadovaný typ přání. Seznam přáníček, která jsou zařazena do určité kategorie, se zobrazí části okna. 2Pokud si přejete zobrazit podrobný náhled na vybrané vánoční přání, klepněte u něj na tlačítko Náhled. Nezapomeňte, že většina přáníček se skládá z několika stránek, mezi kterými můžete procházet pomocí tlačítek Předchozí stránka a Další stránka. 3Jestliže vybíráte mezi přáními ve Flashi, které se nacházejí v části Animovaná, po zobrazení náhledu na přání stiskněte pro přehrání animace tlačítko Přehrát přáníčko a následně Přehrát vzkaz. 4V případě, že se vám zobrazené přání líbí a chcete jej odeslat vybranému uživateli, stiskněte tlačítko Vybrat. Tím se zobrazí jednoduchý formulář, kde do patřičných políček vepište vaše jméno a e-mailovou adresu. 5Níže uveďte elektronické adresy vašich známých – jednotlivé e-maily od sebe oddělte čárkou. Požadovaný text, který si do přání přejete vložit, vepište do políčka Text. 6Z nabídky Odeslat vyberte požadované datum odeslání vánočního přání. Dané přání si můžete klidně připravit s dvoutýdenním předstihem a v této nabídce nastavit, aby k jeho odeslání došlo třeba čtyři dny před Štědrým dnem. Server Albi.cz se pak o odeslání přání v daný den postará zcela automaticky. 7Níže ponechte aktivní možnost Chci odeslat pouze oznámení a v případě, že si přejete být informováni o zobrazení přáníčka příjemcem, zatrhněte položku Ano, chci obdržet tyto informace. Klepnutím na tlačítko Odeslat se zobrazí stránka se souhrnem zadaných údajů a informací o zpracování jednotlivých přání. 8Do několika minut na vaši e-mailovou adresu dorazí zpráva s informacemi o úspěšném odeslání přáníčka na uvedené elektronické adresy. Chcete-li sledovat průběh doručení a vyzvednutí přání, stačí klepnout na odkaz Adrese. 9V určitý den, který jste vybrali z nabídky Odeslat, se na e-mailové adresy příjemců odešlou zprávy s oznámením o připraveném přáníčku. Pro zobrazení přáníčka stačí, aby příjemce klepnul levým tlačítkem myši na odkaz Chci si vyzvednout přáníčko.
TIP: Zajímavá animovaná přáníčka naleznete i na stránkách www.123greetings.com, pro zobrazení vánočních přání doporučujeme konkrétně adresu www.123greetings.com/events/christmas/merry_christmas. Klepnutím na vybrané přání se zobrazí jeho náhled a šablona, kde můžete upravit pozadí přáníčka a barvu, typ a velikost použitého písma. Stisknutím tlačítka Personalize This ecard se zobrazí formulář, kde vepište požadované osobní údaje, adresy příjemců, text přání a stiskněte tlačítko Preview & Send This ecard. Po zobrazení výsledného náhledu na upravené přání z nabídky vyberte požadované datum odeslání a stiskněte tlačítko Send This ecard on the Chosen Date.
TIP: Další české servery s elektronickými pohlednicemi: www.pranicka.net; www.hanulka.cz; www.postcard.cz; www.pranicko.cz; www.pohlednice.cz.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

Christmas Wishes Rahul Pandit 21.  9.  2018 7:40
Vánoční přání Jan Lavroň 17.  10.  2012 21:56
Přidat příspěvek Zobrazit vše