3.  11.  2011    Windows 7  |  Vyzkoušejte

Jak změnit přihlašovací obrazovku Windows 7?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Možná už vás nudí stále stejná přihlašovací obrazovka. Ta se však dá pomocí speciálního programu vylepšit jakoukoliv tapetou nebo fotografií. Poradíme vám, jak na to.

Program Windows 7 Login Changer si stáhnete a spustíte. Není potřeba jej instalovat, ale je vhodné jej spustit v režimu správce. Okno programu je netradičně v designu operačního systému Mac OS X, ale program je skutečně určen pro uživatele Windows 7. Ke svému spuštění potřebuje Microsoft .NET Framework.

_Prihlas_1.png
Pokud se snažíte nastavit jako pozadí velký obrázek, program jej automaticky zmenší

Hlavní okno programu se skládá ze 4 kroků (step je anglicky krok). V prvním kroku vyberete obrázek nebo obrázky, které budou použity jako tapeta na přihlašovací obrazovce. Vybrat můžete obrázky ve formátu BMP, GIF, JPG nebo PNG. Jejich maximální velikost by měla být do 1 MB, větší program automaticky zmenší.

V druhém kroku si můžete zvolit, jaký bude design tlačítek na přihlašovací obrazovce – buď pro světlá pozadí (lighter backgrounds) nebo tmavá pozadí (darker backgrounds). Ve třetím kroku nastavujete, jak často se bude pozadí měnit. Vybírat si můžete z časů od 10 sekund (Every 10 seconds) až po 1 den (every 1 day). Případně můžete nastavit možnost změny před odhlášením (Before Log Off).

_Prihlas_2.png
Nahraný obrázek v programu Windows 7 Login Changer (obrázek pochází z www.vladstudio.com)

V posledním čtvrtém kroku změnu dokončíte kliknutím na tlačítko Change logon background image (Změna pozadí přihlašovací obrazovky). Po odhlášení poté změnu uvidíte na vlastní oči.

Tip navíc: Pokud vás nenapadá, jaký obrázek si dát na přihlašovací obrazovku, vynikající fotografie naleznete například na interfacelift.com/wallpaper.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 11

Poslední komentáře Komentáře

Re: Sunrise zd. šir 23.  2.  2018 14:41
hm.. IvaW 6.  12.  2011 8:31
Re: A co to nechat být Mufti 5.  11.  2011 19:50
A co to nechat být Hans 5.  11.  2011 16:28
Sunrise cd242 5.  11.  2011 11:07
Přidat příspěvek Zobrazit vše