31.  10.  2005    Ostatní

Jak změnit vzhled Zoner Photo Studia 7

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud se vám už okoukal vzhled Zoner Photo Studia 7, máte možnost jej změnit. Přímo v programu naleznete několik skinů pro snadnou změnu vzhledu a balíček několika povedených vzhledů naleznete také na cédéčku přiloženém k JNP 5/05.

1Otevřete nabídku Start, Všechny programy, Zoner Photo Studio 7 a spusťte program Zoner Photo Studio. 2V horní části okna programu klepněte na tlačítko Nastavení a z vysunuté nabídky zvolte Možnosti.
3V levém panelu klepněte na položku Všeobecné a zaměřte se na nabídku Skin. Zde naleznete seznam všech dostupných vzhledů, které můžete použít. Pro nastavení vzhledu vyberte požadovaný skin z nabídky a stiskněte tlačítko Použít. 4Pro nainstalování dalších vzhledů vložte do mechaniky cédéčko JNP 5/05 a po jeho spuštění přejděte do sekce Programy. Na odkaz Skiny pro Zoner Photo Studio 7 klepněte levým tlačítkem myši a v otevřeném okně stiskněte tlačítko Instalovat. 5Spustí se jednoduchý průvodce, kde úvodní okno přeskočte klepnutím na tlačítko Další. V následujícím dialogu zkontrolujte, zda je v políčku uvedena správná cesta k programu Zoner Photo Studio. Ve výchozím nastavení se jedná o složku C:\Program Files\Zoner\Photo Studio 7. 6Klepnutím na tlačítko Další dojde k instalaci nových skinů do vašeho počítače. Stisknutím tlačítka Dokončit ukončíte instalačního průvodce a uzavřete toto okno. 7Spusťte program Zoner Photo Studio a otevřete okno Možnosti. Když nyní zůstanete v podokně Všeobecné, naleznete v seznamu u položky Skin několik nových vzhledů. Na vybraný vzhled klepněte levým tlačítkem myši a stiskněte tlačítko Použít. 8Pokud máte čas a chuť, můžete si dokonce vytvořit vlastní skin pro originální vzhled programu Zoner Photo Studio. Bližší informace a podrobný postup krok za krokem naleznete na webové adrese www.zoner.cz/photo-studio/tvorba-skinu.asp.
TIP: 30denní zkušební verzi programu Zoner Photo Studio 7, který využijete pro správu a úpravu fotografií či obrázků, naleznete na cédéčku přiloženém k JNP 5/05 nebo na adrese www.zoner.cz.
.
TIP: Před instalací nových vzhledů ukončete program Zoner Photo Studio!
TIP: Pro zobrazení okna Možnosti můžete také použít klávesovou zkratku Ctrl + M.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře