25.  9.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

KdeSportovat.cz: Konec léta neznamená konec pohybu

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jestliže patříte mezi aktivní uživatele internetu a není vám cizí sport, je dobré podívat se na možnosti vyžití kolem vašeho bydliště praktický web KdeSportovat.cz vám s tím pomůže.

Webové stránky KdeSportovat.cz nabízejí ucelený přehled sportovišť, k dispozici je podrobné vyhledávání a přehledné filtrování. Kromě jednoduchého formuláře pro detailní určení jednotlivých parametrů hledání můžete v prvním kroku zvolit také odkaz Aktivity v hlavní nabídce, čímž se zobrazí kategorie sportů a dalších aktivit pro ukrácení volného času i udržení fyzické kondice. Nechybí nejen všechny základní druhy, k dispozici jsou také exotické způsoby vyžití.

hledani.png
Jednoduchý dialog pro rychlé vyhledávání

Jestliže potřebujete přesně specifikovat důležité detaily, pak na úvodní stránce pomocí roletové nabídky Aktivita vyberte požadovaný sport nebo jiný koníček a prostřednictvím přilehlých přepínačů umístění sportoviště. Ještě jemnější filtrování získáte po klepnutí na odkaz Zobrazit všechny lokality. Stisknutím tlačítka Vyhledat získáte kompletní výpis dle daných kritérií, umístění na mapě, webovou adresu a další vlastnosti pak po klepnutí na odkaz Ukázat podrobnosti.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře