30.  6.  2011    Vyzkoušejte

Knihovny online: Stáhněte si, co potřebujete!

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Snad každý se setkal s chybovou hláškou, která prozrazovala absenci některé DLL knihovny. Často je zbytečné daný program reinstalovat, postačí stáhnout jeden soubor.

Počátek chybné nebo chybějící DLL knihovny může být v problémové instalaci programu, případně v přepsání požadované verze jiným instalátorem. Potíže dokáže vyřešit opětovná instalace, ještě lépe s předchozím kompletním odebráním všech komponent. U her i praktických programů však může postačit doplnění odpovídající knihovny. A pokud ji nechcete nebo nemůžete instalovat z původního instalačního disku, dokáže pomoct web DLL-files.com.

  1. Otevřete domovské stránky „knihovny knihoven“ na DLL-files.com.
  2. Pokud chcete stáhnout knihovnu přímo podle přesného názvu, zadejte jej do nabídnutého textového pole. V opačném případě využijte listování katalogem podle počátečního písmena jejího názvu:
    dll1.png
    Vyhledání knihovny podle jejího názvu a listování katalogem
  3. V seznamu nabídnutých knihoven zvolte ten DLL soubor, který názvem přesně odpovídá chybějícímu.
  4. Zvolte stažení ZIP souboru s odpovídající DLL knihovnou a po rozbalení ji nakopírujte buď přímo do složky programu, který ji vyžadoval, nebo do systémové podsložky Windows.

Na webu existuje velké množství služeb, které nabízejí možnost stažení důležitých souborů zdarma - stejně jako je tomu v jejich případě, poskytnou vám i stránky DLL-Files.com reklamy pro stažení dalších programů. Pokud po nich vyloženě netoužíte, nemusíte je přidávat, stažení jednotlivých knihoven je kompletně zdarma a bez registrace. Pro rychlou orientaci v průběžné aktualizaci webu a přehled naposledy přidaných knihoven využijte sekci Recently added files.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 8

Poslední komentáře Komentáře

Hledá se kniha Vergi 22.  7.  2012 11:32
Re: Neviem , ako stiahnúť - čím?! Mili 1.  7.  2011 12:33
Bezpečnost pro začátečníky nikdo 30.  6.  2011 13:32
Re: Neviem , ako stiahnúť - čím?! Jaknato 30.  6.  2011 13:01
Neviem , ako stiahnúť - čím?! Mili 30.  6.  2011 12:30
Přidat příspěvek Zobrazit vše