2.  1.  2010    Windows 7  |  Internet  |  Videokurzy

Krok za krokem: Nejlepší videonávody 2009

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Během roku 2009 jsme vám přinesli celou řadu videonávodů, které vás unikátní formou provedly zajímavými možnostmi Windows i dalších programů. Přinášíme výběr těch nejlepších.

Videonávody Windows 7: Unikátní průvodci novinkami

Díky sedmi dílům našich videonávodů zvládnete novinky Windows 7 snadno a rychle. Zaměřili jsme se na ty uživatelsky nejdůležitější, přinášíme jejich souhrn.

Videoprůvodce: Jak sdílet velké soubory

Přichystali jsme podrobné video, díky kterému zvládnete sdílení velkých souborů. Vyhnete se tak problémům s připojením k e-mailu a nebudete zatěžovat svou ani příjemcovu schránku.

Videoprůvodce: Jak na antiviry online

Připravili jsme pro vás video, díky kterému si kdekoliv a kdykoliv můžete zkontrolovat počítač zdarma. Jak na takzvané online antiviry snadno a rychle?

Videokurz: Začínáme s Facebookem

Hlavní náplní sedmého vydání pořadu UPC a Jak na počítač se stane představení populárního Facebooku, během několika okamžiků tak o sobě dáte vědět světu.

Interaktivně: Najděte ztracený návod online

Ztratili jste návod k pračce, vysavači nebo televizi? Díky tomuto videokurzu se naučíte jej najít ve formátu PDF. Stačí znát značku a typové označení.

Virtuální svět: Vyzkoušejte výlety zdarma online

Chtěli byste z pohodlí svého domova navštívit Egypt, Mrtvé moře, nebo se podívat do zákoutí České republiky? Nyní nemusíte udělat ani krok, a přesto se cítit, jako byste tam byli.

Kompletní přehled videonávodů můžete nalézt v samostatné sekci, kde jsou řazeny podle data vydání.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat