18.  10.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Které programy a zařízení jsou kompatibilní s Windows 8?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

S novou verzí každého systému je vždy na předních místech otázka kompatibility – bude právě vámi používané zařízení či program fungovat? Databáze Microsoftu napoví.

Na webové stránce Compatibility Center for Windows 8 Release Preview můžete nalézt seznam velkého množství programů a aplikací, jejichž spolupráci s novým systémem si lze ověřit. Ačkoliv je databáze budována na základě zkušeností při instalaci verze Release Preview, dokáže výrazně pomoci i ve stále rychleji se blížícím finálním vydání. Výhodou je snadné použití a hodnocení přímo na základě hlášení uživatelů při praktickém použití.

katalog.png
Vyhledávání a listování produkty v katalogu

Jednotlivými položkami v databázi můžete listovat podle vlevo umístěných kategorií, které je sdružují do sekcí Programs a Devices. Pokud přímo hledáte konkrétní produkt, vložte jeho název do univerzálně použitelného pole Search for, případně ještě určete upřesňující parametry po stisknutí tlačítka Advanced search – poté v nově otevřeném formuláři navíc můžete omezit kompatibilitu podle verze systému (32 či 64b). Vždy samozřejmě pamatujte na to, že výsledky nemusí být v každém případě přesně určující.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

Re: Není na 100% jasné, že w8 budou umět přehrávat mp3? No ještě aby podporovali 23.  10.  2012 10:06
Není na 100% jasné, že w8 budou umět přehrávat mp3? VfB 23.  10.  2012 7:55
Přidat příspěvek Zobrazit vše