1.  6.  2012    Vyzkoušejte  |  Internet

Letáky online: Ušetřete čas, peníze i schránku

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Přeplňuje se vám tradiční poštovní schránka tištěnými nabídkami všeho druhu? Při honbě za výhodnou koupí nemusíte listovat tunami papíru, pomůže vám internet.

Pokud hledáte, jak u nákupů ušetřit, nemusíte se kvůli tomu probírat hromadou letáků ze supermarketů. Ve 21. století si přizvěte na pomoc počítač a letáky dávejte rovnou do sběru. Dnes vám ukážeme, kde slevové letáky na internetu hledat.

AkčníCeny.cz

Na webových stránkách AkcniCeny.cz si můžete nejen prohlédnout letáky, ale také rovnou vyhledávat zboží se slevami. Počet obchodů v databázi není nijak velký – z hypermarketů a supermarketů pokrývá pouze Tesco, Interspar, Globus, Albert a Penny, celkově však pokrývá i jiné typy řetězců například s nábytkem nebo elektronikou. V akčním letáku můžete listovat přímo na webových stránkách.

akce.jpg
Na server AkcniCeny.cz se můžete přihlásit pomocí služby MojeID nebo Facebook

Nemusíte však procházet všechny slevové letáky, ale i vyhledávat jednotlivé zboží. Do vyhledávacího políčka napište název zboží, které hledáte, a stránka vám vrátí možné výsledky, ze kterých si můžete vybrat třeba tu nejlevnější nabídku.

nakupni-seznam.jpg
Zboží si můžete přidat do nákupního seznamu

Mezi pozitiva zmíněné služby patří i možnost přidávat vyhledané zboží do nákupního seznamu. Tento seznam si posléze můžete vytisknout, zaslat pomocí SMS nebo na Facebook. Server má zpracované i aplikace pro iOS a Android, pro ostatní systémy nabízí mobilní verzi webových stránek, k nákupním seznamům se tedy dostanete prakticky odkudkoliv. Výhodou je i přihlášení pomocí MojeID i Facebook Connect.

AkčníLetáky.com

Oproti AkčímCenám.cz pokrývá server AkčníLetáky.com více supermarketů i hypermarketů – v jeho databázi naleznete navíc i Kaufland, Makro, Billa, Lidl a Žabku. Celkem na serveru www.akcniletaky.com naleznete databázi letáků 65 obchodních řetězců.

letaky.jpg
Na serveru AkčníLetáky.com naleznete databázi letáků z 65 obchodních řetězců

Velké pokrytí obchodních řetězců je asi jediná výhoda tohoto serveru, v letácích můžete i fulltextově vyhledávat (vyhledávání na stránkách zajišťuje Google), některé produkty naleznete na stránce akcniletaky.com/produkty. Zpracování stránek však oproti předchozímu serveru velice pokulhává.

Zletáků.cz

Třetím zástupcem služeb, které se zabývají akčními letáky obchodních řetězců, je server Zletáků.cz. Ten obsahuje databázi 18 obchodních řetězců, z těch potravinových pokrývá Albert, Globus, Tesco, Lídl a Žabku.

zletaku.jpg
Na serveru Zletáků.cz lze vyhledávat v akčních letácích

Menší šíře pokrytí obchodních řetězců je dohnána lepším technickým zpracováním. Stránky jsou přehledné. V akčních letácích se dá vyhledávat nebo si můžete zobrazit celý leták a listovat jím. Registrovaní uživatelé si mohou nastavit, které slevy a akce je zajímají (dle obchodů, kategorií nebo třeba výše slev), a nechat si je zasílat e-mailem.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 19

Poslední komentáře Komentáře

Letáky Marek 4.  5.  2021 16:55
Re: iletaky.cz stanslon 26.  4.  2020 19:56
Re: iletaky.cz stanslon 26.  4.  2020 19:55
Akční letáky JožkaD 13.  9.  2018 21:49
letakomat Lolip 16.  12.  2017 22:05
Přidat příspěvek Zobrazit vše