27.  10.  2009    Windows XP  |  Windows 7  |  Internet  |  Windows Vista

Líbilo se vám: Nejlepší rady a návody

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Na webu Líbilose.cz můžete najít přehledy článků našich webů, které jsou čtenáři nejlépe hodnoceny. Zalistujte tipy, jež získaly nejlepší hodnocení.

U drtivé většiny článků na našich webech můžete hned vedle perexu nalézt možnost rychlého hlasování pro daný článek. V přehledech na Líbilose.cz jsou pak průběžně budovány žebříčky nejlépe hodnocených, nejinak je tomu i u JNP.cz. Přehledy nejlepších článků Živě.cz najdete vždy v samostatném příspěvku o víkendu, které tipy JNP.cz byly tento rok čtenářsky nejoblíbenější a jsou stále aktuální?

Tajné: Stáhněte všechna videa z YouTube jedním příkazem!

Dejte sbohem programům pro ukládání videí, prozradíme vám čtenářský tip, s jehož pomocí vše zvládnete přímo z prohlížeče.

Jak správně vybrat moderní notebook

K jakému účelu vyrábějí notebooky výrobci a k čemu je užívají uživatelé? Víte, jaké jsou nejčastější chyby uživatelů, které vedou k poškození nebo zkrácení životnosti?

PhotoFunia: Online fotomontáž pro každého

Zpracování fotek online zdaleka nekončí vystavením v galerii, k dispozici je řada dalších služeb. Nechte si zpracovat portrét desítkami způsobů.

Instalujte Windows 7 z flash disku!

Systém Windows 7 slaví větší úspěch, než tomu bylo v případě Windows Vista. Jak na instalaci z flash disku, tedy například do kompaktních netbooků?

Notebook elektřinu vyžaduje, avšak krmit opatrně!

V předchozích dílech jsme se seznámili s různými vlivy, které notebooku nedělají dobře. Dnes se podíváme na sílu, bez níž se notebook nerozjede, ale i zde platí – všeho s mírou.

Vaříme s notebookem: Co dokáže udělat teplo

V předchozích dílech jsme se seznámili s různými vlivy, které sešrotují notebook, či jej přemění na krápníkovou jeskyni. Dnes si zatopíme a řekneme, jak to moc nepřehnat.

Průvodce: Procesy Windows, kterých se nemusíte bát

Ve Windows takřka neviditelně běží procesy, které uživatelům často nahánějí strach, protože nemají přidruženou aplikaci. Jak vypadají ty, kterých se nemusíte bát?

Fotonávod: Jak na pořady České televize online

Nestihli jste sledovat oblíbený pořad na některém z kanálů České televize? Nevadí. Česká televize nabízí vlastní pořady online na svém novém portálu iVysilání.cz.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře