16.  12.  2011    Internet  |  Vyzkoušejte

LiveStation: Na televizi přes web v pohodě

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud jste připojeni k internetu a máte nainstalovaný speciální software, můžete sledovat tisíce televizních programů z celého světa. Jak na to zdarma díky Livestation?

Program Livestation vám umožní sledovat více než tři tisíce televizních a rozhlasových kanálů z celého světa. Mimo jiných mezi nimi naleznete i českou stanici ČT24 nebo Meteo TV. Po spuštění instalátoru se zobrazí dialogové okno, které vás postupně provede celou instalací. Mezi jednotlivými kroky se přepínejte klepnutím na tlačítko Next. V druhé části průvodce zaškrtněte políčko I accept the terms in the License Agreement, čímž potvrdíte souhlas s licenčními podmínkami.

Nakonec klepněte na tlačítko Install a vyčkejte, než se program nainstaluje na váš počítač. Poslední dialog potvrďte klepnutím na tlačítko Finish. Program Livestation se po instalaci automaticky spustí.

Registrace účtu

Dříve než budete moci služby programu Livestation využívat, musíte se jako noví uživatelé zdarma registrovat na webovém serveru Livestation.com. Registraci lze vyřídit přímo v úvodním okně programu.

reg.png
Dialog sloužící k registraci a vytvoření uživatelského účtu

Jediné, co k tomu budete potřebovat, je platná e-mailová adresa, kterou vložte do pole Email address. Do pole Password vepište heslo, přes které budete přistupovat ke svému účtu, a to samé heslo vložte i do pole Confirm Password.

V dolní části okna zaškrtněte políčko I agree to the terms and conditions a klepněte na tlačítko Create. Po automatickém přihlášení budete muset chvíli počkat, než se v okně programu aktualizuje seznam stanic.

Ovládání programu

Nalezený seznam stanic se zobrazí v dolní části okna, na kartě s názvem My Channels. Chcete-li se přepnout na určitou stanici, klepněte na tlačítko Play vpravo od názvu stanice. V programu Livestation můžete najednou sledovat i více televizních stanic, další stanice zobrazíte klepnutím na tlačítko se symbolem plus.

Tlačítkem se symbolem minus odstraníte stanici ze seznamu aktuálně přehrávaných kanálů. Pokud váš seznam obsahuje stanici, kterou nebudete chtít nikdy sledovat, odstraňte ji pomocí tlačítka se symbolem křížku.

vys.png
Přehrávání aktuálně vybrané stanice

Poznámka: Stanice se symbolem dolaru jsou dostupné ve vysokém rozlišení. Jejich sledování je však zpoplatněné.

Další televizní a rozhlasové stanice naleznete na kartě Search. Zadejte název stanice do pole v levém dolním rohu okna (např. ČT24) a klepněte na tlačítko Search. Seznam Channels Name po chvíli zobrazí nalezené výsledky.

Tip navíc: Klávesovou zkratkou Ctrl + Fzobrazíte rychle okno programu přes celou obrazovku. Mezerníkem aktivujete v horní části kruhové zobrazení stanic, mezi kterými můžete pohodlně rotovat, přidávat a odebírat další sledované stanice.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 11

Poslední komentáře Komentáře

špatné přihlášení tereza 4.  1.  2013 13:46
Re: . Samuel Razim 26.  1.  2012 19:57
Re: . Ondro 21.  12.  2011 20:27
Re: . aldik7 19.  12.  2011 18:12
Re: . MM 19.  12.  2011 18:02
Přidat příspěvek Zobrazit vše