8.  10.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Meteoskop.cz: Obléct pouze bundu, nebo přibalit i deštník?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jestliže hledáte webovou službu, která by nabídla přehlednou předpověď počasí bez zbytečných omalovánek, vyzkoušejte Meteoskop.cz. Co poskytuje?

Různých variant předpovědí počasí na webu existuje obrovské množství, v závislosti na zdroji liší se nejen kvalitou a přesností poskytovaných informací, ale také přehledností zpracování. Právě v přehlednosti spočívá jedna z předností stránek www.meteoskop.cz, jelikož všechny důležité informace zobrazí v kompaktním souhrnu. Navíc máte k dispozici také velkou databází umístění, vyhledávat můžete ve více než patnácti tisících lokalit.

01mapa.png 02hled.png 03meteogram.png
Výchozí mapa s přehledem počasí v ČR, detailní předpověď vybraného města a hodinový meteogram 

Na hlavní stránce se zobrazí souhrnná mapa s přehledem hlavních měst a aktuálním stavem počasí. Rychle se můžete přesouvat v čase pomocí časové přímky přímo pod mapkou (spustit lze i postupnou animaci vývoje), častěji však sáhnete po vyhledání vlastní lokality. Do pole Hledané místo zadejte požadované umístění, zabudovaná verze našeptávače vám výběr usnadní. Nyní již máte na jedné stránce pohromadě kompletní informace, denní či hodinovou předpovědí počínaje a přehledným meteogramem konče. Oproti jiným službám není zapotřebí se proklikávat různými podsekcemi.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 13

Poslední komentáře Komentáře

Přesnosti předpovědi JanKrivak 22.  11.  2012 15:38
Nepřesnosti. milan 22.  11.  2012 6:10
Re: In-Počasí Roman 9.  10.  2012 22:07
Re: In-Počasí Roman 9.  10.  2012 22:04
chybí mi meteoradar kluzo 9.  10.  2012 20:40
Přidat příspěvek Zobrazit vše