3.  5.  2011    Internet  |  Vyzkoušejte

MS 2011 online: Přenosy mistrovství světa [oživeno]

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chcete se do dění hokejového mistrovství světa na Slovensku ponořit naplno v internetu, sledovat utkání živě a nic nepropásnout? Prozradíme, jak na to.

V Česku jsou jednotlivá utkání mistrovství světa dostupná na programu ČT4, logicky však nepokrývají všechny přenosy. Navíc se hned zpočátku řada uživatelů dočkala zklamání.

Nepřehlédněte: Kde sledovat MS v hokeji 2012?

Jako součást iVysílání České televize kvůli vysílacím právům nenabízelo dané streamy živě. Na Slovensku je omezení pro tamní obyvatele, přenosy lze na webu STV sledovat jen ze slovenského území.

Aktualizace dne 3.5.: Česká televize včera oznámila dohodu s Mezinárodní hokejovou federací a začala na svých stránkách nabízet přímé přenosy. Na adrese mshokej.ct24.cz tak najdete všechna útkání českého týmu online, podmínkou je geografické omezení na území České republiky.

rus.png
Němci jsou krůček od obrovského překvapení a na webu Fromsport.com to může online vidět celý svět

Nechcete-li za kompletní přenosy různých utkání platit (typicky registrací a dobitím oficiálního účtu na IIHF), můžete sáhnout po neoficiálních přenosech. Každý den najdete odkazy na aktuální zápasy například na stránkách www.fromsport.com nebo www.myp2p.eu. Podrobný návod a popis technologií najdete v našem článku Televize online: Nalaďte si konečně, co chcete!. Samozřejmě nečekejte český komentář nebo televizní kvalitu, zato si však vyberete ze všech utkání. Pro sledování postačí rychlost připojení v řádku stovek kilobitů za vteřinu, v žádném případě tedy nejde o krvavé nároky.

fromsport.png
Lahodné menu sportovních přenosů na neoficiálních webech během MS v hokeji rozšíří i tento sport

Honba za online výsledky a statistikami

Pokud není sledování přímých přenosů vaším hlavním cílem, můžete být spokojeni s různými online statistikami a průběžnými textovými přenosy. Klasikou je v tomto ohledu oficiální statistika na IIHF, kde kromě přehledu utkání najdete i průběžně aktualizované dění u těch právě hraných. Detailní komentáře v češtině podobně jako u jiných sportů pravidelně přináší populární Onlajny.cz.

Tip navíc: Vývoj utkání můžete sledovat živě také na iPhonu či iPadu a ve smartphonech s Androidem!
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 25

Poslední komentáře Komentáře

Re: stranka Lucie 6.  5.  2011 12:46
nektere veci se mi nelibi ano 5.  5.  2011 18:58
stranka JC 4.  5.  2011 20:14
ČT je totální brak Jetelina 4.  5.  2011 15:12
Re: zmena ip adries fred 3.  5.  2011 18:33
Přidat příspěvek Zobrazit vše