3.  5.  2012    Internet

MS 2012 online: Kde sledovat mistrovství světa v hokeji?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chcete se do dění hokejového mistrovství světa ponořit naplno v internetu, sledovat utkání živě a nic nepropásnout? Prozradíme vám, jak na to snadno a rychle.

V Česku jsou jednotlivá utkání mistrovství světa dostupná na programu ČT4, logicky však touto cestou nemohou pokrýt všechna utkání v přímém přenosu, a to vinou kolizí časů začátku. Česká televize spustila specializovaný web www.mshokej.cz, kde můžete kromě doplňujících informací nalézt také to nejvíce podstatné – přímé přenosy v různých kvalitách, a tak si alternativně v dostatečném datovém toku vychutnat jednotlivá hokejová klání.

hokej1.png
Specializované stránky České televize vám kromě přímých přenosů nabídnou také další doplňující informace

Potřebujete-li nebo chcete sáhnout po neoficiálních přenosech, každý den najdete odkazy na aktuální zápasy například na stránkách www.fromsport.com, www.lshunter.tv nebo například www.livetv.ru/en. Podrobný návod a popis technologií najdete v našem článku Televize online: Nalaďte si konečně, co chcete!. Samozřejmě nečekejte český komentář nebo televizní kvalitu, zato si však vyberete ze všech utkání. Pro sledování postačí rychlost připojení v řádku stovek kilobitů za vteřinu, v žádném případě tedy nejde o krvavé nároky. Podstatné dále je, že tyto přenosy nespadají do kategorie jakkoliv garantovaných, a proto se v případě klasického streamování i P2P streamů můžete setkat s nečekanými výpadky.

mob.png
Mobilní aplikace České televize je k dispozici pro různé platformy

Pro všechny fanoušky hokeje na cestách Česká televize upravila také aplikace pro jednotlivé mobilní platformy, k dispozici jsou na standardní stránce. Mezi rubrikami nechybí pravidelná sekce MS hokej, která se aktuálnímu šampionátu věnuje. Právě v rámci výchozích stránek České televize jsou kromě streamů přenosů k dispozici také přehledy nadcházejících utkání, a k tomu navíc i příspěvky redaktorů České televize na Twitteru.

Pokud není sledování přímých přenosů vaším hlavním cílem, můžete být spokojeni s různými online statistikami a průběžnými textovými přenosy. Klasikou je v tomto ohledu oficiální statistika na IIHF, kde kromě přehledu utkání najdete i průběžně aktualizované dění u těch právě hraných. Detailní komentáře v češtině podobně jako u jiných sportů pravidelně přináší populární Onlajny.cz.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 28

Poslední komentáře Komentáře

Hokej živě Hana 17.  3.  2017 21:47
Hokej live - alternatíva jlo 30.  4.  2013 10:26
Re: tv online hokej karel 21.  5.  2012 21:02
tv online hokej karel 20.  5.  2012 5:56
stream v ruštině risa2000 19.  5.  2012 19:02
Přidat příspěvek Zobrazit vše