11.  11.  2009    Ostatní

Nová kniha: 333 tipů a triků jak na počítač

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Ty nejlepší postupy pro Windows, Office a internet z webu JNP.cz nyní knižně. Objednejte si nově vydanou publikaci, díky které budete mít ty nejlepší rady a návody pěkně pohromadě!

JNP.pngSbírka těch nejlepších návodů, tipů a rad pro každodenní práci s počítačem a internetem bude vítaným pomocníkem nejen začínajícímu, ale též pokročilejšímu uživateli. A to bez ohledu na to, zda používáte stolní, či přenosný počítač. Kniha obsahuje na sobě nezávislé články s návody krok za krokem, díky nimž budete mít vždy po ruce návody pro všechny každodenní činnosti, které s počítačem a internetem provádíte.

To nejlepší z webu Jak na počítač tak budete mít vždy rychle po ruce v jediné publikaci, navíc s  bonusovým DVD. To vše za jedinečnou cenu 199 Kč. Knihu si můžete objednat rovnou v internetovém obchodě Computer Pressu, nebo ji zakoupit v knihkupectvích. V knize najdete návody pro:

  • Windows XP, Vista i nová Windows 7
  • Word a Excel
  • PowerPoint a Outlook
  • Internet a e-mail

Unikátní videokurzy na DVD

Doprovodné DVD obsahuje 150 videokurzů s návody pro Windows XP a Vista, Office 2003 a 2007, e-mail a internet. Videokurzy volně doplňují a rozšiřují tipy a triky popsané v knize. Spustí se přímo ve vašem internetovém prohlížeči, aniž byste potřebovali zvláštní softwarové vybavení. Sami si tak můžete postupy bez rizika vyzkoušet.

Na DVD dále najdete instalaci 60denní plně funkční verze Microsoft Office 2007 a řadu užitečných programů a utilit pro váš počítač, jimž se věnují tipy a triky v knize. Programy a utility tak máte ihned nachystané k vyzkoušení a nemusíte je složitě hledat a stahovat z Internetu.

Více informací, obsah i ukázkovou kapitolu najdete na webové stránce knihy.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat