19.  10.  2007   

O webu JNP.cz

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Webové stránky www.JNP.cz pravidelně přinášejí praktické rady pro práci se systémem Windows, součástmi kancelářského balíku Microsoft Office nebo internetem.

Obsah tohoto serveru je úzce spojen s tištěným časopisem Jak na počítač. Proto zde najdete také informace o aktuálních vydáních časopisu, odkazy na předplatitelské akce nebo spojené ankety. S jeho redaktory můžete diskutovat ve fóru. Tištěný časopis Jak na počítač a webové stránky JNP.cz jsou každodenním pomocníkem při řešení běžných trablů s počítači.

Kromě procházení webu běžným způsobem můžete využít také automatického odběru prostřednictvím dobře známých RSS zpráv. Každý den se vám díky tomuto upozornění nový tip doručí přímo do vašeho počítače. Kromě toho můžete čerpat inspiraci z diskuzního fóra, případně do něj také přispívat.

Přejeme příjemnou práci s těmito stránkami a rychlé řešení problémů.

Tiráž

Inzerce

Vedoucí oddělení internetového prodeje: Jan Vobecký, tel.: +420 225 273 930–3
Administrátorka reklamních kampaní: Marika Machová

Redakce

Šéfredaktor webu JNP.cz: Ondřej Bitto
Redakce a spolupracovníci: Martin Reichman, Kateřina Pelánová, Michal Šulák

Ředitel internetových médií: Marek Lutonský
Technická podpora: Martin Jalůvka

Adresa redakce

Jak na počítač.cz
CPress Media, a. s.
Spielberk Office Centre, Holandská 8
639 00 Brno

Vydavatel

CPress Media, a. s.
Spielberk Office Centre, Holandská 8
639 00 Brno
www.cpressmedia.cz

Názory vyslovené v diskusích čtenářů nejsou názory provozovatele webu, a ten za obsah těchto vyslovených názorů neodpovídá.

Podmínky spolupráce

Veškerá autorská práva k internetovému magazínuvykonává vydavatel. Jakékoli užití kterékoli části internetového magazínu, zejména šíření rozmnoženin, přepracování, přetisk, překlad, zařazení do jiného díla, ať již v tištěné nebo elektronické podobě, je bez souhlasu vydavatele zakázáno. Za obsah jednotlivých příspěvků odpovídají jejich autoři.

Redakcí nevyžádané nabídnuté příspěvky se nevracejí. Právní režim vydání nabídnutých autorských děl se řídí autorským zákonem v platném znění a dalšími navazujícími právními předpisy. Zasláním příspěvku autor uděluje pro případ jeho vydání vydavateli svolení vydat jej v elektronické podobě, jakož i v tištěné podobě v časopisu vydavatele, stejně jako zařazení do monitoringu vybraných distributorů dat, a zároveň tím vyjadřuje souhlas s tím, že po dobu pěti let ode dne uveřejnění příspěvku není oprávněn jej vydat bez předchozího souhlasu vydavatele. Zasláním příspěvku současně autor vyjadřuje souhlas s tím, aby vydavatel tato oprávnění zcela nebo zčásti poskytl třetí osobě. Autorská odměna bude uhrazena v měsíci následujícím po měsíci uveřejnění díla ve výši dle ceníku vydavatele, do kterého je možné nahlédnout v redakci vydavatele.CPress Media vydává tato významná internetová média:

Živě.cz: o počítačích, internetu a spotřební elektronice
MobilMania.cz: o mobilních telefonech a telefonování
AutoRevue.cz: webový deník pro řidiče
DIGIArena.cz: o digitálních fotoaparátech a fotografování
AVmania.cz: audio, video, domácí kino
Doupě.cz: každý den nové informace o hrách, hráčích a herní technice
FinExpert.cz: časopis o osobních financích
Abeceda zahrady.cz: internetový časopis pro zahrádkáře
Gadgets.cz: technické hračky
Navigovat.cz: o navigaci v autě i při turistice

CPress Media vydává také tištěné časopisy Computer, Jak na počítač, Mobility, DIGIfoto, Osobní finance, Biz, Connect, Computer Design, Pojď si hrát a Aktivně. Nejnovější informace o tištěných časopisech najdete na adrese casopisy.cpress.cz.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře