14.  12.  2006   

Obsah CD JNP 24/06

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Hlavní téma CD multimédium Hejbejte se kosti moje Hejbejte se kosti moje je skvělé CD, ve kterém vás Kosťa Kostiznal provede všemi zákoutími lidského těla a ukáže vám jeho jednotlivé části ze všech stran. Užijete si přitom spoustu legrace a také se hodně naučíte. Lidské tělo můžete zkoumat zábavnou formou, ale můžete také procházet hesla a odkazy jako v encyklopedii. Nabyté vědomosti si ověříte v kvízu nebo se můžete o Kosťu celý den starat. Kromě tohoto multimédia na CD naleznete knižní katalog vydavatelství Computer Press a.s. a programy k návodům. Kromě toho po dlouhé době uveřejňujeme kompletní offline instalaci Internet Exploreru 6 SP1.

Programy

  • Spyware Terminator 1.6.0.824
  • Qliner hotkeys 2.0
  • Adobe Type Manager lite 4.1.2
  • MS Internet Explorer 6 SP1

Katalog knih

Tento offline katalog knižní nabídky vydavatelství Computer Press můžete v klidu procházet, aniž by bylo nutno být připojen k internetu. Je plný knih, patřících mezi to nejlepší, co u nás v daných oborech vychází. Katalog je roztříděn podle oborů a v rámci oborů i do speciálních kategorií, takže je přehledný a práce s ním je velmi pohodlná. Umožňuje rychle prohlédnout i knihy tematicky příbuzné k právě zobrazené knize, stejně jako najít nejprodávanější knihy v dané kategorii. Sobě nebo svým blízkým tak snadno stihnete vybrat zajímavou knihu ještě k těmto Vánocům. Knihy si můžete dokonce přímo z katalogu objednat v internetovém knihkupectví, to však již vyžaduje aktivní internetové připojení.

Tapety

  • 12 obrázků pro pracovní plochu

Návody

Zdají se vám obrázky a ilustrace u návodů v časopise příliš malé? Vadí vám, že v časopise jsou vytištěné pouze výřezy celých obrazovek? Chybí vám představa o výsledku celého postupu, který vám v časopise prezentujeme? Abychom vám poskytli co největší pohodlí a kompletní servis, přidali jsme na CD sekci se všemi soubory a obrázky počítačových obrazovek pro jednotlivé návody v daném vydání Jak na počítač. Obrázky jsou v plné velikosti, takže si je můžete lépe prohlédnout na obrazovce vašeho počítače.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře