6.  1.  2009    Internet

Online sázení: Vydělejte s pomocí celého světa

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

U nás je sázení přes internet naprostou novinkou, celosvětově má ale miliony příznivců. A stejně tak existuje nespočet webů, které se vám snaží pomoct vydělat.

S online sázením v rámci českých sázkovek končí jedna éra kurzového sázení a začíná další. Dlouhou dobu všichni přátelé drobného hazardu museli využít zahraničních kanceláří (které nabízeli a nabízejí kompletní nabídku v češtině), dnes se už mohou registrovat u Tipsportu, Fortuny a dalších českých. Samozřejmě je jen škoda, že právě tito dva giganti zcela neslevili z manipulačního poplatku nebo že je stejně nutné fyzicky navštívit pobočku pro registraci (u zahraničních sázkovek ani jedno neplatí), ale počet klientů stoupá. Abyste zvýšili své šance na výhru, vybíráme desítku populárních webů s radami a statistikami. Pokud znáte další, podělte se o ně v diskuzi pod článkem!

Diskuze na Tipovani.cz

Web, který provozuje Sazka, skrývá pro české uživatele diskuzi, kde se to každý den příspěvky jen hemží. Výhodou je, že zde skoro každou minutu najdete nové příspěvky, které nabízejí odkazy na zajímavé tipy, analýzy, průběžné výsledky nebo streamované vysílání. Z druhé strany však očekávejte také nepříliš duchaplné příspěvky, které admini nezvládají udržet na uzdě.

Statistika na Vitisport.cz

Další české stránky, které zasluhují pozornost, najdete na uvedené adrese. Nabízejí čistou statistiku a procentuální odhady výsledků zápasů.

viti.png
Vitisport.cz vychází z čisté statistiky a pokrývá celou řadu lig a sportovních odvětví

České hokejové tipy

Pokud rádi sázíte na hokej, najdete na stránkách www.hokejportal.cz kromě novinek také pravidelné analýzy nejdůležitějších evropských lig. Statistiky a tipy pro utkání zámořské NHL zase každý den hledejte na www.NHLpro.cz.

Eurofotbal.cz, víkendové hody

A české weby počtvrté. Tyto stránky se každodenně věnují zpravodajství ze světa fotbalu, hlavně o víkendu ale začínají žně pro sázkaře. Pro každou z důležitých evropských lig zde najdete preview jednotlivých zápasů, a to včetně tipů redakce.

Rychlejší vítězí s Bettingadvice.com

Sázkaři sobě, tak by se dal nazvat tento web. Ačkoliv nabízí statické tipy, najdete zde i opravdu živou diskuzi, která každý den prozrazuje detaily ze všech odvětví sportu, různých úrovní národních lig. Není výjimkou, že zde najdete praktické analýzy od místních sázkařů například na druhou chorvatskou ligu, druhou ruskou, nižší balkánské a další, kde se vyplatí dobře vsadit.

Bethelp.com, rozcestník na fotbalové analýzy

Je vaším hlavním koníčkem sázení na fotbal? Pak si do webových záložek přidejte server Bethelp.com, který vám každý den servíruje odkazy na další stránky, kde jsou podrobné analýzy. Jedná se o kvalitní rozcestník na různé stránky, nemusíte tak monitorovat všechny najednou.

Další praktické weby s tématikou sázení:

www.betshoot.com – další ze stránek, které tvoří sami sázející. Každý den zde přibývají tipy pro nejrůznější sportovní odvětví, nechybí ani hodnocení důvěry, a tedy doporučení výše vkladu.

www.BettingExpert.com – stránky se aktualizují každý den a vždy pro tuto dobu nabízejí tipy s analýzami různých druhů sportu.

www.BetBrain.com – sledujte vývoj kurzů na jednotlivé události u různých sázkových kanceláří.

www.Hot-Odds.com – zajímavý web, který sbírá informace o poklesu kurzů utkání v desítkách online sázkových kanceláří a na jejich základě doporučuje „favority“.

Uvedené stránky patří mezi nejoblíbenější pro hledání nápovědy při online sázení. Máte nějakou vlastní, kde sbíráte aktuální informace? Co si myslíte o podmínkách a budoucnosti stávající novinky v podobě českých online sázek, mohou konkurovat zahraničí a budou mít úspěch?X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 7

Poslední komentáře Komentáře

Denně tipy na sázení Fotbal 30.  6.  2010 21:08
Akční bonus pro vás!!! Akční bonus 2.  4.  2009 16:00
Zajímavé stránky česky Mike 24.  2.  2009 11:13
Nemam duveru v Ceske tipovani Bob 11.  1.  2009 3:01
liga.cz imluky 6.  1.  2009 13:44
Přidat příspěvek Zobrazit vše