19.  9.  2012    Vyzkoušejte  |  Internet

OnlineConversion: Tisíce převodů kdykoliv po ruce

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Také se vám stává, že potřebujete převést určité jednotky, ale za žádnou si nemůžete vzpomenout na vzájemný poměr? Vše usnadní zdarma dostupná služba OnlineConversion.com.

Převody jednotek a různých veličin se občas hodí každému, v mnoha případech už samozřejmě různé knihy se správnými vzorci nahradily specializované programy a služby. Jednoduchou konverzi zvládá Google, do jehož vyhledávacího pole stačí vložit potřebnou jednotku a rychle se dozvíte výsledek. Náročnější převody však raději svěřte vybraným aplikacím nebo webovým nástrojům, mezi nimiž vyčnívá obsáhlé OnlineConversion.com.

online.png
Nenechte se zmást strohým vzhledem stránek,
svými funkcemi a radami vám to vynahradí

Ačkoliv se jedná o službu zpracovanou v anglickém jazyce, nebudou s ní mít díky jednoduchému rozhraní žádné problémy ani naprostí začátečníci. V prvním kroku si stačí zvolit oblast jednotek, v níž chcete převádět a pak již v podkategoriích přesné hodnoty. Oproti jiným webovým službám nabízí OnlineConversion také bonus v podobě doplňujících textů, například při převodu velikosti bot mezi různými měrnými systémy získáte i tipy pro správný výběr velikosti, jak se velikost přesně měří, na co si dát pozor apod.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře