11.  4.  2008    Internet

Opera a stahování ze sítě BitTorrent

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jednou z populárních funkcí webového prohlížeče Opera je možnost přímého stahování sdílených souborů ze sítě BitTorrent. Nemusíte tak instalovat žádné doplňky ani využívat specializované externí aplikace. Jak na to snadno a rychle?

  1. Na libovolné webové stránce následujte odkaz na požadovaný torrent soubor. Automaticky se tím otevře specializovaný dialog Opery pro tuto možnost.
  2. Do textového pole Složka pro stahování vepište místní umístění, kam mají být stažené soubory uloženy, případně je nalistujte tlačítkem Procházet:

  3. Stisknutím tlačítka Nastavení pro BitTorrent otevřete konfigurační dialog, s jehož pomocí můžete určit podrobnosti spojení.
  4. Do textového pole Příchozí naslouchací port vložte číslo portu, který bude pro připojení použit (měňte například v síti za firewallem apod.). Dále pomocí Max. rychlost stahování a Max. rychlost odesílání určete odpovídající rychlostní limity přenosu.
  5. Stisknutím tlačítka OK uložte nastavení a poté tlačítkem Ano zahajte stahování do vybraného umístění. Informace o stahování se automaticky otevřou v záložce Přenosy.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře