Outlook

Outlook
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Outlook

Jak mít přehled o nových e-mailech

Chcete vždy bleskově vědět o nových e-mailech, které dorazily do vaší schránky? Aktivujte si u svého operátora službu SMS e-mail a na serveru, kde máte zřízenou svou e-mailovou schránku, si nastavte zasílání upozornění o nové poště na váš mobilní telefon.

24.  3.  2006 | Jakub Podlucký

Outlook

Jak si ušetřit práci s elektronickou poštou

Klasické prohlížení e-mailů v internetovém prohlížeči je zbytečně nákladné, neboť po celou dobu práce s e-mailem musíte být připojeni k internetu. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte poštovního klienta Outlook Express .

20.  3.  2006 | Jakub Podlucký

Outlook

Jak ušetřit při práci s poštou

Jestli platíte za čas strávený na internetu, pak jste už určitě zjistili, že pracovat s e-maily přes webové rozhraní je značně drahé – při čtení i psaní e-mailů musíte být neustále připojeni. Chcete-li za připojení ušetřit, začněte používat poštovního klienta .

21.  12.  2005 | Ivo Kocera

Outlook

Bezproblémové odesílání pošty

Máte v programu Outlook nakonfigurováno několik e-mailových účtů ke schránkám od různých poskytovatelů? Pak se zřejmě potýkáte s problémem, že při připojení pomocí určitého poskytovatele u ostatních e-mailových účtů nefunguje odesílání pošty. Poradíme vám, jak se s tímto problémem vypořádat.

31.  10.  2005 | Ivo Kocera | 1

Outlook

Automatické přidání podpisu do nové zprávy

V e-mailovém klientovi Outlook si můžete velice jednoduše nadefinovat vlastní podpis , který se poté bude zcela automaticky přidávat do všech nově vytvářených e-mailových zpráv. Pokud do každého e-mailu kromě jména uvádíte třeba i vaši adresu nebo telefonní číslo, ušetříte tímto způsobem velké množství času.

31.  10.  2005 | Ivo Kocera

Outlook

Jak do e-mailu přidat grafické emotikony

Neodmyslitelnou součástí osobní e-mailové komunikace se staly smajlíky, známé také pod výrazem emotikony . I když se jedná a pouhou kombinaci několika symbolů, můžete pomocí nich velice snadno vyjádřit vaši náladu.

17.  10.  2005 | Ivo Kocera