13.  7.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Pište e-maily psacím písmem online

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chybí vám v čase moderní komunikace psaní a čtení pošty psané ručně psacím písmem? Můžete si trochu zpříjemnit psaní e-mailů pomocí bezplatné služby Writing-fonts.com.

Zavítáte-li na webové stránky serveru Writing-fonts.com, pak se vám zobrazí jednouchá webová služba, jejíž dominantou je kus elektronického papíru a ovládací prvky pro výběr písma, jeho velikosti, barvy, řádkování, vzdálenosti mezi jednotlivými písmeny a také druhu podkladového papíru. Pro využívání služby není třeba žádného poplatku, ani žádné registrace. Vše snadno, rychle a zdarma.

screenshot.1.jpg

Jednoduchým vepisováním textu na papír dojde k vkládání psacího písma, přičemž v rozsahu dopisu nejste omezeni. Po dopsání stačí jen vyplnit vaše jméno a e-mailovou adresu, stejně jako jméno a e-mail adresáta a kliknutím na příslušné tlačítko dojde k odeslání konceptu. Pro jistotu si můžete nechat zaslat kopii na svůj vlastní účet.

Do pošty pak dorazí dopis s odkazem na webovou stránku, kde se zobrazí obrázek napsaného dopisu. Bohužel přímo odeslat HTML soubor v příloze e-mailu nelze. Další nepříjemností pro českého uživatele je absence diakritických znamének, takže háčky a čárky nad písmeny nenapíšete. Jinak se ale jedná o příjemné zpestření nudné korespondence.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 17

Poslední komentáře Komentáře

Je to smesne V. Mlich 18.  7.  2012 9:11
Re: Diakritika na 17.  7.  2012 10:26
Re: Horší čitelnost V0174 16.  7.  2012 23:12
Re: Aký je to vlastne druh písma? Jirka 16.  7.  2012 14:05
škodiči Petr 16.  7.  2012 12:17
Přidat příspěvek Zobrazit vše