18.  5.  2011    Internet

Porto - Braga online: Kde sledovat finále Evropské ligy?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Dotazy našich čtenářů se často týkají možnosti sledování sportu přes internet, nejinak je tomu také v případě finále Evropské ligy. Kde je tedy naladit online?

Nedávný článek, který jsme během mistrovství světa v ledním hokeji průběžně aktualizovali, měl obrovský úspěch a rozpoutal diskuze o cestách, jak sledovat tu či onu sportovní událost na internetu. Ne vždy jsou totiž k dispozici dostatečná práva televizních stanic, a tak internetové přenosy v Česku a na Slovensku nefungují 1:1 ve srovnání s klasickým vysíláním.

V případě intenzivně očekávaného finále Evropské ligy, ve kterém se dnes večer na neutrální půdě v Dublinu střetnou dva portugalské celky, je naštěstí situace o mnoho jednodušší. Klání modrobílých suverénů z Porta s jejich červenobílými konkurenty z Bragy můžete sledovat živě přímo na stránkách iVysílání České televize, jak prozrazuje aktuální televizní program přímých přenosů.

uefa2.png
Na večerní přenos se můžete navnadit záznamy dřívějších utkání a Magazínem Evropské ligy v archivu

Pokud byste z jakéhokoliv důvodu hledali alternativní vysílání, můžete sáhnout například po stálicích Fromsport.com, Atdhenet.tv nebo Livescorehunter.com. Nicméně kvalita přenosu v těchto případech nejspíš bude nižší a bez českého komentáře. Pro více informací o sledování sportu na webu doporučujeme náš dřívější článek.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

myp2p.eu/index.php?part=sports stefan 18.  5.  2011 9:42
livetv.ru/en Toomix 18.  5.  2011 9:30
Přidat příspěvek Zobrazit vše