20.  3.  2011    Windows 7  |  Windows Vista

Pro závisláky: Sudoku a piškvorky stále na ploše

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Patříte mezi fanoušky oblíbených her sudoku nebo piškvorky? Windows 7 a Vista si můžete vybavit povedenými miniaplikacemi, které vám tyto hříčky pohodlně naservírují.

Oproti Windows Vista byl ve Windows 7 odstraněn Postranní panel, který sloužil jako centrum nejpoužívanějších funkcí a dalších doplňků, nicméně miniaplikace můžete používat dále, a sice v podobně samostatných prográmků. V obou systémech se miniaplikace staly příjemným zpestřením a praktickým pomocníkem řady uživatelů, z oblíbených her pro vás máme tip na sudoku a piškvorky. Na obě nás prostřednictvím tohoto formuláře upozornil uživatel azark.

  • Sudoku – má velice jednoduché ovládání, k zadávání čísel navíc nemusíte používat nabízený grafický blok, ale klasické klávesy. Nechybí ani funkce pro automatické vyplnění, vytvoření nového hracího pole nebo zvětšení zobrazení, v nastavení pak najdete výběr úrovně obtížnosti.
  • Piškvorky – opět se jedná o jednoduchou miniaplikaci, u které ani začátečníkům nebude na překážku pouze anglická lokalizace. Možnosti nastavení jsou zde naprosto minimální, vybrat si můžete svůj grafický symbol.
mini.png
Rychlá a návyková zábava. Ale pozor na šéfa šmírujícího za vašimi zády!

Tip navíc: Pro rychlé přepínání a zobrazení miniaplikací použijte klávesové zkratky Win + mezerník, resp. Win + G.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře