21.  9.  2012    Windows 7  |  Internet  |  Vyzkoušejte

Process Library: Co že ten proces vlastně dělá?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Někdy se vám může zdát, že systém zbytečně obtěžuje nebo mu dokonce škodí vybraná aplikace, jí odpovídající proces. Díky online knihovně Process Library se dozvíte vše potřebné.

Ať už pro správu aplikací ve Windows a jednotlivých procesů využíváte výchozího Správce úloh, nebo některou jinou aplikaci, můžete občas váhat ohledně poslání konkrétně běžící součásti. Abyste nemuseli stále dokola vyhledávat na webu pomocí univerzálních dotazů a prodírat se různými diskuzními fóry, přichází na pomoc webové stránky www.processlibrary.com. S jejich pomocí během pár okamžiků zjistíte, které procesy co dělají a jestli náhodou neškodí vašemu počítači.

pl.png
Výpis informací o hledaném procesu

Ovládání zmíněné webové služby je velice jednoduché, do nabízeného textového pole stačí vložit název procesu nebo knihovny, o níž si přejete získat podrobné informace. Po stisknutí tlačítka Search dojde k prohledání databáze a zobrazení výpisu dostupných údajů. V seznamu jsou nabízeny různé odkazy, jejichž prostřednictvím služba Process Library informace nabízí, klepnutím na konkrétní z nich výpis nabídne podrobnosti. Aktuálně služba poskytuje takřka 200 000 záznamů, u drtivé většiny hledaných položek tak najdete vše potřebné.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

Tak jsem namátkou Karel 26.  9.  2012 13:10
Alternativa systemexplorer.net Jan Smid 26.  9.  2012 7:27
Přidat příspěvek Zobrazit vše