Prohlížeč událostí: Proklepněte bolavé místo Windows!

Přidejte k článku další názor  |  zpět na článek  |  zobrazit příspěvky bez stromu  |  nových příspěvků: 1  |  velikost písma ++++++

Zasílat příspěvky e-mailem na adresu:
Zasílat příspěvky

Policie
policie [195.145.22.xxx] | 06. 07. 2011 22:34 | Microsoft Windows 7 Firefox 3.6.18
Z jakého důvodu už konečně prostě nedá tahle redakce blokaci následujícímu člověkovi, který tady několik let trýzní čtenáře, den co den, ve vašich posranejch poradnách, ve dne v noci, proč mu sakra nechcete dát konečně blokaci ?

A hlavně ! Proč tady cenzurujete všecky dotazy na tohle téma a blokujete, co to jste za debiIy ?
Takže kdo se zeptá tak mu bloknete účet, byť má zaplacený předplatn, dokonce mu dáte i blokaci, aby byl klid, nci řešit nechcete - ale ten spratek co tady furt machruje, byť nemá žádný přetplatný, ani neni čtenář, tak tomu dovolíte furt tady machrovat, ani mu nic nesmažete, ani neřeknete, to je vám jedno, ale jakmile si někdo stěžuje, tak bloknete jeho ! What the fuck ? Co to jste za debiIy ? Já nejsem žádnej pitomeček ani blbeček, byť mi to v mém dotazu řekl ten šmejd, admin mě pak smazal, tady v diskuzích jste mi smazali můj dotaz na tohle téma, dali jste mi blokaci, asi aby byl klid co ? A nic řešit nechete, tak to ale jděte do prdeIe !

Takže nadávat čtenářům tady neni zjevně zakázánu, protože panáček NEMOHOUCI z vaší poradny to dělaá několik let ve dne v noci, tak dobře, dali jste mi blokaci, jemu jí daát nechcete, takže končím s váma, ruším předplatný ! A taky vám něco nepěknýho řeknu, třeba to co řiká ten šmejd vašim čtenářům, aspoň si vy můžete na vašem vlastním příkladu vyzkoušet, jak je to neuvěřitelně hnusný, vy kreténi ! Ani se nedivim, že tam jsou stížnosti na toho debiIa Lutonskýho, jedna vedle druhý, ale jakmile si někdo stěžuje, tak dostane blokaci, pokud nadává čtenářům, tak blokace nebude, hlavně že se z těch vašich diskuzí můžete doslova posrat !

TYTO VĚCI JE PODLE TÉTO REDAKCE DOVOLENO NA TOMTO WEBU PSÁT, JE TO OPIS TOHO ČEHO JE AUTOREM PANAÁČEK NEMOHOUCI, TAKŽE JISTĚ NEBUDE VADIT TOMUTO PODĚLANÝMU WEBU KDYŽ JIM TO SEM OPÍŠU, KDYŽ TO MUSEJÍ VE DNE V NOCI VYSLÝCHAT ČTENÁŘI, TAK AŤ SI UŽIJÍ REDAKTŮRCI, KLIDNĚ SI VYHROŽUJTE BLOKACÍ, SMAZÁNÍM A ČÍM CHCETE BUDU TO SEM PSÁT FURT DOKUD NĚCO NEUDĚLÁTE, VAŠE PRAKTIKY JAKO SPRÁVCŮ TOHOTO WEBU JSOU OTŘESNÉ, TAKŽE ZDE JSOU TY PŘÍSPĚVKY (KTERÉ NEPORUŠUJÍ PRAVIDLA):::

= - $ ß ÷× ß > $ ) =

Ty nevíš, o čem mluvíš. Hacker je NĚKDO, machr, umělec. To se neškolí, to se dostává do vínku. Zprofanovaný výraz, který pitomí redaktoři krmí počítačový plebs, je něco zcela jiného.

Co mamka, už zdravá? Není cítit?

Jedna kůže je ti málo, pitomečku? A neoponuj, že je vás skoro 255 různejch, ubožáku

Začínám chápat pozadí prezidentských rozhodnutí. Takoví idiotští přicmrndávači totiž představují živou půdu praktikám, o kterých jsem si bláhově myslel, že snad jsou na ústupu. Jsi parchant.

Zase další exotek? S těma se zde dá dláždit, ty pošuku. Tebe a podobné blbečky slupnu tři na dvě otázky, šíšo.

Neuklidním. Je vidět, že ty tak blbej nejsi, když ses tam aspoň dohrabal. O čtivosti nebyla řeč, pokud se nemýlím. Šlo o to, zda a kde to existuje, ostatní byla jeho starost. Ale ten nejspíš zápasí s kliknutím. Tak se laskavě uklidni ty. Jsi jen o fous lepší než on.

Ale h ovno do servisu. Ta ženská je dobrá, skoro skvělá. Mohu pomoci?

Do prd.ele, teď to čtu. Ty jsi opravdu blbej student - sám jsi to řekl, tak neprskej. Vždyť ty neumíš základy češtiny, ani ty "nejzákladnější". A prej student (to "prej" se prej píše "prí" nebo tak nějak)

Co prskáš, i ten nick je ňákej obojetej (obojetnej). Proč se do mě navážíš, umím pomoci, i perfektně. Co je horší, je sebejistota - hodně pochybuji - o té své. A profesor nejsem - ti to učej a musej čumej na tu ksichtíky před nimi. Fuj

Polovina těch co tady ječí, jak jde něco dobře a jednoduše a podaří se jim to, nemají ani páru, jak malej kousek byli od srázu. Opravili cosi a nevěděli čím ani vlastně jak. Ať mlčí a študují. Pak poznají (zač je toho loket).

Lorenci, ty pako mexický, víš jak zamezíš hádce hluchejch? Prostě zhasneš. A teď dumej, proč jsem se zmínil právě o tomto a tobě.

Protože pokud to myslíš vážně, tak občas neříkám hned, že je někdo vůl, ale řeknu něco horšího. Naprosto a od základu se mýlíš.

Bravo, idiot pomáhá idiotovi. A přitom stačí tak málo. Ne se v tom nehrabat, to by přece nepřenesli přes srdce - machři - ale udělat si předtím klon OS a i NADÁLE ho používat. Holt blb zůstane blbem, i kdyby si toho byl vědom.

Vářený nemohoucí,
tohle jsem samozřejmě dávno vyzkoušel, jinak bych tu nemrhal svým časem a nečekal na tvou hraběcí radu. Jinak ostatní jsem si také pročetl, ale na můj problém to nemělo vliv. Tak se těď můžeš předvést.

Klidně. Jde o rodiče, zřejmě se jim staráš o PC. Stačí jen vrátit klon. Nemáš, nebo dokonce nevíš, co to je - pak máš smůlu. Live OS z HirensBootCD pomůže prubnout flashky. Také nemáš? Opět smůla. Přeinstaluj. Neumíš? Ttak to opravdu zabal a příště nerejpej. Musíš se ještě mnoho učit, než budeš schopen kvalifikovaně, rychle a důkladně se starat o techniku. Plav se něco naučit Rejpale trpaslická.

Vladex měl pravdu, místní KOMUNITO! Nech si hraběcí rady, možná by ses divil co vím a nevím. Tak běž zase o diskusi dál a sem již raději sem nepiš. Tohle je poradna a ne forum pro to, aby sis tu honil EGO! Dík. Odpověď od tebe už ani nečekám.

Hlavně se ho neptej na železářství a už vůbec ne na masnu. I nevinný dotaz typu "kdy maj votevříno?" by mohl způsobit, že se mu budeš starat vo rodinu.

Nech ho. Se.re se do něčeho, o čem nemá šajnu. A nasra.l i mě a to je co říct, protože paka mě obvykle nevytočí.¨¨

A to hloupý TRK můžeš klidně provozovat na flashce, která bootuje SW CloneZilla. Pokud mám málo flashek, tak pouze zaměňuju příslušné složky na médiu nebo se např. na bootovatelných flashkách s Hiren´s se dá přímo editovat soubor menu-lst a k tomu připravit složky. Takže znova. Raději trochu študuj, než se pustíš do blbejch pokusů.

A bez uz do perdelky, hloupy Jane nedouku.

Nedělám, nedělám a pro tebe už vůbec ne. Až ti totiž dojde ta jednoduchost mé rady (a v jednoduchosti, jak známo .....), tak zjistíš, že práce na PC, pokud máš za "zády klon", se může naprosto diametrálně změnit a dospět klidně do stadia, kdy nebudeš např. potřebovat a už vůbec neprovozovat ani AV ani FW SW. Tvoje práce se může lehce změnit až na úroveň hazardu (myšlen hazard při používání nebezpečných SW, nebezpečných postupů, nebezpečných metod při práci s informačním zdrojem, kdy lze na "něco" přijít postupem, který by sis normálně, pokud nejsi junkš nebo pako, "nelajzl"), protože v několika málo okamžicích můžeš pracovat opět v prostředí, které je funkční, bezchybné a známé. Tak zlom vaz.

Vždy mě docela fascinuje, když moucha po odtržení všech nožiček nejenže přestane skákat, ale hlavně ohluchne. Protože závěr laika, a řekl bych, že o laika jde naprosto jistě, je koncipován jako kritika zařízení bez toho, že by v první řadě byl detailně nejen prověřen OS, ale neméně pečlivě opraven, vyčistěn a zrenovován. Zde prezentovaný závěr může být i docela sprostý útok směřovaný na poškozování prodeje a firmy. Tento závěr jsem zde ani zdaleka nedal jen proto, že totéž zařízení mám byť o poloviční kapacitě. Byl bych opravdu velmi opatrný v interpretaci a prezentovaných závěrech dotyčného autora.

Jj, modla posledních dnů, týdnů. Co dokáže jeden "šikovně" napsaný a idiotsky interpretovaný článek udělat škod.

Ale hovénko. Neraď dědku. Jinak tě mám rád

Je vidět, jak se potěr skvěle baví. Zatím nikdo z vás zde ani v nejmenším neuvedl, co je obsahem toho zázračného špuntu, který ucpe díry vašich OS (také neuvedu, trhněte si). Ale všichni si ty sračky cpete do vašich OS, i když vám OS běží dobře, protože ani jeden z vás se nezmínil o tom, že tam SP1 dával, protože měl problém - dával tam SP1 pouze proto, že si bezduše hrál. Takže abyste se mi nemohli smát, také vám řeknu, co jsem s SP1 dělal. Už po startu mi vynadal, že nemám potřebných cca 5.2 GB volného místa na systémové particii (už to je hrůza a průser, když taková firma vymění půl kernelu už v počátečních fázích, kdy OS dala do obecného užívání), takže jsem byl připraven na nejhorší. Ale prošlo to dobře. Takže na origininální W7U vše v pohodě - ztracený čas - po nezbytných zkouškách trvajících cca 2 hodiny následoval klon PŘEDTÍM uloženého OS zpět a hotovo. Další zkouška se týkala W7U "podepřeného" RemoveWAT. Po nainstalování následovalo dvojí užití RWAT (důvody pominu) a také vše fungovalo. Nezbytný klon a následovalo okamžité zapomenutí monstra SP1.
= - $ ß ÷× ß > $ ) =

< následující mozkový průjem (jehož autorem je ten mr. nemohoucí z jejich skvělé poradny) není žádná hádka nějakých dvou ajťáku (což by se dalo vlastně i tolerovat) ale toto a ty další žvásty jsou jeho reakce na zakladatele dotazu, tj čtenáře časopisu a webu, kteří měli nějaký problém a napsali jej do poradny jen proto aby se ihned dozvěděli od tohoto šmejda ty jeho sračky, např já jsem měl problém s dikem, málem jsem přišel o data a hledal jsem pomoc a dozvěděl jsem se že jsem pitomeček a taky bIbeček, nakonec mi pomohli na Extrahardware, na jejich smetišti jsem pak o tomto zavedl diskuzi, taky tam pár lidí řikala že tento průjem nemohouci tam kdysi votravoval, tak ho blokli a byl klid, ale tady ne, tady když si na to stěžujete tak vám daji blokaci na vaše domácí připojení, ani se jich nebudu doprošovat aby to vzali z5
(což by samozřejmě stejně neudělali)

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11