26.  4.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Publero: Tištěné časopisy v pohodě elektronicky

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Zajímavou službou pro nákup elektronických novin a časopisů je Publero. Můžete si koupit třeba Computer se slevou přímo z pohodlí domova. Prozradíme, jak na to.

Navštivte domovské stránky služby Publero, pro nákup časopisů a novin je vyžadována bezplatná registrace, proto na úvodní stránce nejdříve klepněte na odkaz Nový uživatel a poté vyplňte všechny nezbytné údaje. K dispozici je také možnost registrace prostřednictvím účtu na Facebooku. K dokončení registrace se přihlaste ke svému e-mailovému účtu, který jste zadali při registraci a klepněte na potvrzovací odkaz v těle zprávy. Pokud nedojde k automatickému přihlášení, přihlaste se na stránce Publera pomocí přihlašovacích údajů ke svému novému účtu a můžete se pustit do nákupů.

Časopisy, noviny a katalogy jsou rozděleny do samostatných kategorií, klepnutím na příslušnou sekci zobrazíte aktuální nabídku dostupných titulů. Časopisů není vůbec málo, nabídka v současné době čítá přes 230 titulů. Pokud si chcete vybraný časopis zakoupit, je třeba nejdříve doplnit nákupní kredit. V hlavní nabídce proto následujte odkaz Peněženka a zvolte variantu, jakým způsobem chcete peníze převést. K dispozici je rychlá varianta internetovou platební kartou, klasický převod z účtu apod.

platba.png
Možnosti platby pro budoucí nákupy jednotlivých titulů

Drobnou nepříjemnost pro někoho může představovat minimální výše kreditu, ta je stanovena na 150 Kč, a pokud si tedy chcete koupit pouze jeden časopis, vyjde vás nepříjemně draze. Peníze vám ale na účtu pochopitelně zůstanou a tak je můžete využít při dalších nákupech. Zadejte částku, o kterou chcete svůj kredit dobít a klepněte na tlačítko Pokračovat. Platbu pak dokončete podle jednotlivých instrukcí.

computer.png
Informace o titulu a možnost objednání prostřednictvím služby Publero

Internetová trafika

Na úvodní stránce vyhledejte příslušný titul a klepněte na tlačítko Koupit nákup potvrďte v zobrazeném okně a přejděte do menu Moje knihovna. Právě v ní se budou shromažďovat vaše nakoupené noviny a časopisy. Výhodou tohoto řešení je, že je máte k dispozici na jakémkoliv počítači připojenému k internetu. Kromě placených titulů nabízí Publero také tituly které jsou zcela zdarma a u vybraných placených produktů také ukázková čísla zdarma. Jejich „nákup“ tedy nic nestojí a můžete si udělat detailní obrázek o obsahu daného produktu.

nahled.png
Listování vybraných časopisem a jeho kompletním obsahem ve specializované čtečce

Poklepáním na vybraný titul v knihovně jej zobrazíte v čtecím režimu. Čtečka je kompletně v češtině a všechny funkce mají české popisky. Ovládání a orientace v prostředí je proto velmi jednoduchá. U titulů u kterých to vydavatel povolí, je možné ukládat časopisy v PDF do počítače nebo si je i tisknout. Kromě počítače můžete své časopisy a noviny číst i na mobilních zařízeních – chytrých telefonech s operačním systémem Android a iOS a také na tabletech. Podpora mobilních zařízení je u každého titulu zobrazena přímo v souhrnném přehledu souvisejících informací.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 13

Poslední komentáře Komentáře

Re: Ctecky? Martin 28.  6.  2012 19:02
Re: Cena časopisů Publero.com 26.  4.  2012 16:01
Re: Ctecky? UFC 26.  4.  2012 15:27
Re: Ctecky? Vojta 26.  4.  2012 13:20
Cena časopisů flegma42 26.  4.  2012 12:19
Přidat příspěvek Zobrazit vše