15.  10.  2012    Internet

Recepty.cz: Inspirace pro zvídavé kuchaře

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud se nespokojíte se zažitými a dokola opakujícími se recepty, můžete hledat nové nápady na webu. Recepty.cz vám to usnadní, nabízejí nepřeberné množství chutných pokrmů.

Mezi výhody stránek www.recepty.cz patří maximální přehlednost a účelný design, takže se při hledání inspirace určitě neztratíte. Databáze aktuálně zahrnuje více než 24 tisíc receptů, z nichž si stoprocentně vyberete. Pokud máte přesnou představu o výsledném pokrmu, zadejte název nebo detailní popis do pole Vyhledat recept. V případě, že navíc následujete odkaz Pokročilé vyhledávání, získáte přístup k detailnímu filtrování.

rechl.png
Podrobné vyhledávání v receptech podle různých filtrů

Právě detailní filtry pro přesné nalezení odpovídající receptu vás rychle nasměruje k požadovaným kuchařským tipům a návodům. Jestliže patříte mezi nepříliš pokročilé kuchtíky, zvolte v roletové nabídce Náročnost položku Snadné, a kdybyste byly v časovém presu, omezte potřebný čas volbou intervalu do 20 minut v sekci Doba přípravy. Podle hesla „jíme také očima“ ještě můžete filtrovat pouze ty recepty, které vás zaujmou i opticky, poslouží k tomu zaškrtávací pole Jen s videem a Jen s fotkou.

reckat.png
Katalog receptů jako v tištěné kuchařce

Kromě standardního vyhledávání v databázi všech dostupných receptů pomocí právě představeného filtrování můžete na Recepty.cz procházet návody také jako byste listovali klasickou kuchařkou. V části Katalog receptů zvolte druh jídla a poté se již můžete proklikávat zahrnutými podkategoriemi, až se dopídíte požadovaného receptu. V neposlední řadě vám orientaci usnadní také část Rychlé tipy, jejichž pomocí si zvolte například rychlé večeře, zdravé obědy, levné recepty apod.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře